Jeżeli interesuje się obstawianie na BetClic.pl, na pewno będziesz ciekawy, w jaki sposób można otrzymać nawet 1000 PLN na grę u tego bukmachera. Poznaj szczegóły już teraz!

1000 PLN na obstawianie na BetClic.pl!
1000 PLN na obstawianie na BetClic.pl!

Bonus na start BetClic

Opisywana przez nas oferta to nic innego jak przygotowany przez BetClic bonus powitalny. Innymi słowy, jest to promocja, z której skorzystać mogą jedynie nowo zarejestrowani gracze.

Jeszcze nie tak dawno brakowało informacji o tym, co dokładnie będzie zawierał pakiet startowy u bukmachera BetClic. Początkowo mówiło się o tym, iż będzie to cashback, ale ostatecznie stanęło na premii za pierwszy depozyt.

Informacja o możliwości otrzymania bonusu (Betclic.pl)
Informacja o możliwości otrzymania bonusu (Betclic.pl)

Bonus powitalny BetClic to 100% wartości pierwszego przelewu w formie ekstra kasy na obstawianie. Jeżeli, na przykład, wpłacisz 200 złotych to automatyczne otrzymasz drugie 200 na grę!

Premia 1000 PLN w Betclic.pl!

Rejestracja konta jest banalnie prosta, a jakby tego było mało to oferowany jest specjalny BetClic kod promocyjny. Jak dokładnie on działa? Wystarczy wpisać słowo „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce!

1000 PLN to maksymalne doładowanie konta, jakie można zgarnąć przy pierwszym depozycie do BetClic. Jak można odebrać ten bonus? Oto szczegółowa instrukcja:

  1. Wchodzisz na BetClic.pl
  2. Rejestrujesz konto (legalnie i 100% bezpiecznie!)
  3. Zlecasz pierwszą wpłatę
  4. Odbierasz 100% wartości przelewu w formie bonusu. Wpłata 1000 PLN to 1000 PLN premii!

Śledź naszą stronę na bieżąco, a nie przegapisz innych premii oferowanych na stronie marki BetClic Polska!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

1000 PLN na obstawianie na BetClic.pl!
5 (100%) 1 vote[s]