Tak, to nie żart. Legalny bukmacher TOTALbet oferuje premię specjalną dla graczy obstawiających skoki narciarskie. Co trzeba zrobić, żeby sięgnąć po tytułowy bonus?

50 PLN dla typujących Turniej Czterech Skoczni w TOTALbet!
50 PLN dla typujących Turniej Czterech Skoczni w TOTALbet!

Trzeba przyznać, że legalny bukmacher nie postawił zaporowych warunków i zgarnięcie premii nie jest specjalnie trudne. Wystarczy postawić dokładnie cztery kupony za minimum 25 PLN każdy, a następnie zgłosić się po dodatkowe środki.

Oczywiście kupony te muszą spełniać jeszcze kilka warunków. Mogą się na nich znaleźć wyłącznie typy z oferty na Turniej Czterech Skoczni, a kupon musi mieć kurs minimalny nie mniejszy od 2,00.

WAŻNE! Wszystkie zakłady mogą zostać zawarte podczas jednego konkursu. Nie ma wymogu postawienia kuponów na każde zawody wchodzące w skład Turnieju Czterech Skoczni.

Tym samym gracze TOTALbet mają jeszcze dwie szanse na zgarnięcie ekstra premii. Przed nami bowiem jeszcze dwa konkursy. Pierwszy już jutro, w piątek 4 stycznia (Innsbruck), a drugi dwa dni później (Bischofshofen)!

Zainteresowała Cię opisywana promocja, ale nie masz jeszcze swojego konta? Nie szkodzi. Jego założenie zajmuje raptem kilka chwil i jest całkowicie darmowe. Mało tego, po jego otworzeniu otrzymasz freebet o wartości 25 PLN!

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie obstawiać wirtualne mecze?
Następny artykułforBET oferuje bonus za poranne typowanie