Cała Polska żyje rywalizacją skoczków narciarskich, której areną od piątku do niedzieli będzie Wielka Krokiew w Zakopanem. TOTALbet przygotował z tej okazji specjalną niespodziankę!

50 PLN od TOTALbet za typowanie PŚ w Zakopanem!

Legalny bukmacher przygotował ofertę specjalną, dzięki której gracze typujący zmagania w Zakopanem mogą zgarnąć dodatkowe 50 PLN na zakłady sportowe.

Bonus przysługuje wszystkim klientom TOTALbet, którzy spełnią regulaminowe warunki. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie są one zbyt wymagające. Oto one:

  • należy postawić dwa nieidentyczne kupony SOLO lub AKO z salda głównego;
  • zakłady wyłącznie na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem (kwalifikacje lub konkursy);
  • minimalna stawka każdego kuponu to 50 PLN;
  • minimalny kurs łączny każdego kuponu to 2,00;
  • wyłączone są zakłady specjalne, np. Total Boost

WAŻNE! Po spełnieniu tych warunków, w celu otrzymania bonusu 50 PLN, należy zgłosić się po należne środki za pośrednictwem e-maila. Adres oraz wszystkie inne szczegóły akcji znajdują się na oficjalnym portalu marki.

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci TOTALbet, więc jeśli jesteś zainteresowany, a jeszcze nie osiadasz swojego konta, to powinieneś wiedzieć, że jego założenie zajmuje kilka chwil, więc spokojnie zdążysz.

Skorzystanie z oferty specjalnej na Puchar Świata w Zakopanem nie wyklucza skorzystania z pakietu powitalnego dla nowych graczy, w skład którego wchodzą freebet 25 PLN oraz bonus od pierwszego depozytu (100% do 500 PLN).


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy zakład od Totolotka dla typujących siatkówkę!
Następny artykuł20 PLN bez depozytu za rejestrację w Forbet!