Obstawianie meczów na Betclic.pl to interesujący temat? Jeżeli ktoś tak uważa, na pewno weźmie pod uwagę to, iż dla nowych graczy bukmacher ten przygotował nawet 550 PLN!

Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację
Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację

Bonus 550 PLN na start BetClic

Opisywana przez nas oferta to nic innego jak przygotowany przez BetClic bonus powitalny. Innymi słowy, jest to promocja, z której skorzystać mogą jedynie nowo zarejestrowani gracze.

Każdy, kto już ma konto u tego bukmachera, nie może otrzymać premii na start. Jest ona dostępna tylko dla osób, które wypełniły formularz i dokonały pierwszego depozytu, a ściślej mówiąc – zagrały swój kupon numer jeden.

Betclic kod promocyjny 2020
Bukmacher Betclic kod promocyjny 2020

Jeszcze nie tak dawno brakowało informacji o tym, co dokładnie będzie zawierał pakiet startowy u bukmachera BetClic. Wszystko dlatego, że bukmacher był w Polsce nielegalny, a swoją stronę zgodną z przepisami przygotowywał przez wiele miesięcy.

W pierwszych dniach działalności Betclic Polska można było otrzymać u tego bukmachera bonus za depozyt do kwoty 1000 złotych. Szybko zrezygnowano z tej oferty na rzecz dobrze znanego cashbacku.

Betclic Polska bonus powitalny 2020

Bonus powitalny BetClic to 100% zwrotu od przegranej w pierwszym zagranym kuponie u bukmachera. Jeżeli ktoś postawi, na przykład, 50 złotych to dokładnie tyle dostanie jako cashback!

Obstawianie w Betclic
Obstawianie w Betclic

Plusem aktualnie dostępnego bonusu w Betclic jest to, że może z niego skorzystać nie tylko ten, kto gra za naprawdę duże stawki. Bez względu czy stawiamy małe pieniądze czy duże – możemy liczyć na taki sam procentowy zwrot.

Wszystkie dodatkowe środki są przyznawane automatycznie. Bonus można, oczywiście, ponownie wykorzystać na obstawianie, a później również wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel.

Premia 550 PLN w Betclic.pl!

Rejestracja konta jest banalnie prosta, a jakby tego było mało to oferowany jest specjalny BetClic kod promocyjny. Jak dokładnie on działa? Wystarczy wpisać słowo „KOD550” w odpowiedniej rubryce!

550 PLN to maksymalne doładowanie konta, jakie można zgarnąć przy pierwszym niepowodzeniu. Miłośnicy grania na mniejsze stawki mają inne możliwości, które też na pewno bardzo im się podobają!

Bonus dla nowych w Betclic
🤑🤑🤑

  1. Rejestracja konta na oficjalnej stronie BetClic.pl
  2. Kod promocyjny: KOD550
  3. Pierwsza wpłata i zagrany kupon
  4. Odbiór 100% wartości zwrotu w przypadku porażki. Kwota cashbacku to nawet 550 złotych!

Śledź naszą stronę na bieżąco, a nie przegapisz innych premii oferowanych na stronie marki BetClic Polska!

Betclic bonus 2020 opinie graczy

Jak postawić zakład na Betclic.pl? ZOBACZ VIDEO:

Przejrzeliśmy forum bukmacherskie, a nawet kilka, by sprawdzić, jakie opinie graczy są na temat bonusu dostępnego w Betclic. Najważniejsze z nich zebraliśmy poniżej.

Pamiętajcie, że każdy typer ma nieco inne potrzeby. Jeżeli nawet komuś nie podoba się bonus od Betclic, nie znaczy to, że z wami będzie tak samo. Na szczęście, rejestracja u bukmachera to dosłownie chwila!

„Bonus jakiego mi brakowało! Postawiłem sobie na co chciałem i dostałem zwrot, bo nie wszedł mi jeden typ!”

„Cashback 550 złotych to dla mnie ogromna kwota. Dzięki Betclic mogłem przekonać się o tym, jak gra się za takie duże pieniądze”

„Każdemu znajomemu polecam bonus Betclic. Odbiera się go bez problemu, a obrót nie należy do najbardziej wymagających”

„Takiego bonusu było mi trzeba! Zagrałem za 100 złotych i stówkę otrzymałem. Super!”


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic transmisje meczów. Jak oglądać za darmo streamy?
Następny artykułCzy obstawianie w Betclic jest trudne?
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)