Obstawianie na Betclic.pl to interesujący temat? Jeżeli ktoś tak uważa, na pewno weźmie pod uwagę to, iż dla nowych graczy bukmacher ten przygotował nawet 500 PLN!

1000 PLN na obstawianie na BetClic.pl!
1000 PLN na obstawianie na BetClic.pl!

Bonus na start BetClic

Opisywana przez nas oferta to nic innego jak przygotowany przez BetClic bonus powitalny. Innymi słowy, jest to promocja, z której skorzystać mogą jedynie nowo zarejestrowani gracze.

Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację
Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację

Każdy, kto już ma konto u tego bukmachera, nie może otrzymać premii na start. Jest ona dostępna tylko dla osób, które wypełniły formularz i dokonały pierwszego depozytu, a ściślej mówiąc – zagrały swój kupon numer jeden.

Jeszcze nie tak dawno brakowało informacji o tym, co dokładnie będzie zawierał pakiet startowy u bukmachera BetClic. W pierwszych dniach działalności była to premia za depozyt, ale ostatecznie stanęło na równie atrakcyjbym cashbacku!

Bonus powitalny BetClic to 100% zwrotu od przegranej w pierwszym zagranym kuponie u bukmachera. Jeżeli ktoś postawi, na przykład, 50 złotych to dokładnie tyle dostanie jako cashback!

Obstawianie w Betclic
Obstawianie w Betclic

Premia 500 PLN w Betclic.pl!

Rejestracja konta jest banalnie prosta, a jakby tego było mało to oferowany jest specjalny BetClic kod promocyjny. Jak dokładnie on działa? Wystarczy wpisać słowo „KOD500” w odpowiedniej rubryce!

500 PLN to maksymalne doładowanie konta, jakie można zgarnąć przy pierwszym niepowodzeniu. Miłośnicy grania na mniejsze stawki mają inne możliwości, które też na pewno bardzo im się podobają!

Bonus dla nowych w Betclic
🤑🤑🤑

  1. Rejestracja konta na oficjalnej stronie BetClic.pl
  2. Kod promocyjny: KOD500
  3. Pierwsza wpłata i zagrany kupon
  4. Odbiór 100% wartości zwrotu w przypadku porażki. Kwota cashbacku to nawet 500 złotych!

Śledź naszą stronę na bieżąco, a nie przegapisz innych premii oferowanych na stronie marki BetClic Polska!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.