Aspekt odnoszący się do analizowania spotkań jest bardzo istotny. Jeśli np. nie masz jeszcze odpowiednich kwalifikacji, aby samodzielnie się tym zajmować, to lepiej jest zaufać ekspertom. Tak samo jak wtedy, kiedy nie masz czasu na wykonywanie tego typu zadań… Na blogu Etoto pracują zaś eksperci, którzy regularnie dostarczają bardzo dobrej jakości typy bukmacherskie. Dlaczego warto z nich korzystać?

Na blogu Etoto nie brakuje fachowych analiz wraz z typami

Przede wszystkim analizy są pisane bardzo regularnie. Praktycznie codziennie można poznać typy bukmacherskie na rozmaite wydarzenia sportowe. Głównie chodzi tutaj o futbol. Aktualnie króluje piłka nożna, ponieważ rozpoczęła się faza ćwierćfinałów w europejskich pucharach. Wystarczy tylko wejść na blog.etoto.pl, aby dowiedzieć się, jakie jest zdanie ekspertów np. na temat spotkania Realu Madryt z Chelsea FC. Co ważne, chodzi nie tylko o sam „suchy” typ. Nie brakuje wskazania, ale także podane są konkretne argumenty itd. Warto zaznaczyć, że eksperci z blogu Etoto uważają, że dzisiaj Real Madryt upora się z Chelsea FC. Generalnie Królewscy znakomicie grają w Lidze Mistrzów. W poprzedniej edycji to oni okazali się najlepsi (1:0 w wielkim finale z Liverpoolem FC). Dodatkowo madrytczycy są bardzo podbudowani, ponieważ w poprzednim tygodniu wygrali w delegacji z Barceloną 4:0 i awansowali do finału Copa del Rey. A londyńczycy są ogólnie w kiepskiej formie…

Wszystko jest bardzo dokładnie sprawdzone i przeanalizowane

Jeśli masz zamiar wytypować np. dzisiejsze spotkanie madrytczyków z londyńczykami w 1/4 Ligi Mistrzów, to warto wcześniej wejść sobie na internetowego bloga Etoto. Możesz tam poznać rozmaite fakty dotyczące tego spotkania. Wszystko jest zaś bardzo dokładnie sprawdzone. Od deski do deski. Warto zaznaczyć, że eksperci podają najświeższe informacje na temat aktualnej formy obu drużyn. Możesz zatem dowiedzieć się, jakie są ostatnie wyniki nie tylko Realu Madryt, ale także Chelsea FC. Z tych rezultatów jasno zaś wynika, że w zdecydowanie lepszej formie są obecnie Królewscy. Gracze Franka Lamparda w pięciu poprzednich spotkaniach zanotowali tylko jedno zwycięstwo. Dodatkowo nad słabymi Lisami z Leicester. A Los Blancos mają na swoim koncie m.in. triumf na Camp Nou z Barceloną – i to aż czterema bramkami. Każda taka sprawdzona i podana informacja może zaś okazać się bardzo cenna w kontekście obstawiania wydarzeń bukmacherskich.

Informacja o transmisji

Aby być dobrym typerem, należy oglądać jak najwięcej spotkań. Nic dziwnego, że bardzo dużo osób wchodzi na blog Etoto. Są tam bowiem podawane informacje dotyczące tego, na jakim kanale odbędą się konkretne spotkania itp. Np. mecz Realu Madryt z Chelsea FC będzie transmitowany na Polsat Sport Premium. Z kolei starcie Milanu z Napoli dodatkowo na TVP 1 (studio będzie zaś na TVP Sport). Analizy spotkań na blogu Etoto są zatem bardzo szczegółowe i zawierają wiele ciekawych faktów.

Poprzedni artykułMobilne płatności u bukmacherów – co nas czeka w niedalekiej przyszłości?