Jaki bonus powitalny na rok 2019 ma dla graczy legalny bukmacher online BetClic? Przeczytaj najnowsze informacje na ten temat!

BetClic bonus powitalny 2019
BetClic bonus powitalny 2019

Betclic darmowe bonusy dla graczy

Bukmacher BetClic działa w naszym kraju zgodnie z prawem. Wszystko za sprawą licencji Ministerstwa Finansów, którą otrzymała spółka związana z tą marką – BEM Operations Limited. Numer koncesji to PS4.6831.11.2017 – wystawiona ona została dokładnie 26 września 2018 roku. 

Na samym starcie działalności w Polsce bukmacher Betclic bonus oferował w postaci premii za pierwszy depozyt. Ostatecznie stanęło jednak na cashbacku w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie!

W ramach promocji na start każdy gracz może liczyć nawet na 500 złotych zwrotu. Jak dokładnie wygląda proces otrzymania środków? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a oto szczegóły:

Cashback Betclic 500 PLN:
⬇️⬇️⬇️

  • Rejestracja na Betclic.pl z kodem „KOD500
  • Wpłata
  • Zagranie pierwszego kuponu
  • Zwrot w przypadku porażki aż do 500 złotych!
sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje specjalne u bukmacherów najczęściej pojawiają się, gdy dany portal chce zachęcić graczy do rejestracji. BetClic, decydując się na działalność w Polsce, bez wątpienia jeszcze wiele razy zaskoczy różnego rodzaju akcjami promocyjnymi.

Przypominamy, że założenie konta w BetClic Polska nie jest jednoznaczne z tym, że trzeba dokonywać jakiejkolwiek wpłaty. Możemy najpierw sprawdzić, co znajduje się w ofercie, a dopiero za jakiś czas zdecydować się na ewentualny przelew.

Betclic działa w Polsce pod domeną z końcówką „.pl”. Wszystkie zagraniczne odmiany tego portalu nie są działającymi zgodnie z przepisami naszego kraju!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBlack Friday z forBET!
Następny artykułZ forBET zaczniesz bez ryzyka
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)