Jaki bonus powitalny na rok 2019 ma dla graczy legalny bukmacher online BetClic? Przeczytaj najnowsze informacje na ten temat!

BetClic bonus powitalny 2019
BetClic bonus powitalny 2019

Betclic darmowe bonusy dla graczy

Bukmacher BetClic działa w naszym kraju zgodnie z prawem. Wszystko za sprawą licencji Ministerstwa Finansów, którą otrzymała spółka związana z tą marką – BEM Operations Limited. Numer koncesji to PS4.6831.11.2017 – wystawiona ona została dokładnie 26 września 2018 roku. 

Na ten moment jeszcze nie wiadomo wiele odnośnie marki BetClic. Bonus powitalny prawdopodobnie będzie w niej dostępny i to nawet więcej niż jeden. Niestety, szczegóły poznamy dopiero za jakiś czas, a pewnie najprędzej, gdy już zostanie uruchomiona polska strona tego buka.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Promocje specjalne u bukmacherów najczęściej pojawiają się, gdy dany portal chce zachęcić graczy do rejestracji. BetClic, decydując się na działalność w Polsce, bez wątpienia zaplanował wiele akcji marketingowych na szeroką skalę. Pytanie tylko, co dokładnie będzie się na nie składać.

Na ten moment założenie konta w BetClic Polska jeszcze nie jest możliwe, ale może się to zmienić dosłownie w każdej chwili. Będziemy informować was na bieżąco o wszystkim, co jest związane z tą sprawą.

Chciałbyś zagrać u bukmachera już teraz? Wybierz jakiegoś, który jest już u nas dostępny. W chwili obecnej można odebrać bonus powitalny z kodem promocyjnym „BETONLINE” na stronie www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.