Legalny bukmacher BetClic ma dla graczy cashback. Ale czy to na pewno jest bonus, a nie zwykłe oszustwo? Sprawdzamy, co kryje się za tą promocją!

BetClic cashback oszustwo czy nie - legalny bonus?
BetClic cashback oszustwo czy nie – legalny bonus?

BetClic cashback na start

Bonus powitalny BetClic to premia, dzięki której nie musisz martwić się porażką w pierwszym zakładzie zagranym na stronie bukmachera. To specjalny prezent na start – coś, co można otrzymać tylko zaraz po rejestracji.

BetClic Polska oferuje niemal to samo, co wtedy, gdy działał jeszcze w szarej strefie. Dla niektórych jest to pewnie wyjątkowo dobra wiadomość i trudno się temu dziwić.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

BetClic bonus dla nowych graczy

To żadne oszustwo, że BetClic w Polsce pozwala graczom na odebranie zwrotu od przegranej. Oczywiście, tyczy się to tylko pierwszego kuponu, a nie pierwszego przegranego kuponu!

Oficjalna strona BetClic z końcówką „.com” na ten moment nie jest w naszym kraju dostępna i już nie będzie. Wszystko dlatego, że znajdują się na niej takie produkty jak Kasyno Online czy Poker, a te nie są dozwolone według ustawy hazardowej z 2017 roku.

BetClic w Polsce nie może narzekać na brak popularności. Tym bardziej, że mówimy tutaj o firmie, która posiada bardzo bogatą historię na rynku międzynarodowym.

Przypominamy, że z kodem promocyjnym „KOD500” można odebrać u bukmachera Betclic cashback do kwoty 500 PLN!

forbet bonus za darmo
forbet bonus za darmo

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.