Legalny bukmacher BetClic ma dla graczy cashback. Ale czy to na pewno jest bonus, a nie zwykłe oszustwo? Sprawdzamy, co kryje się za tą promocją!

BetClic cashback oszustwo czy nie - legalny bonus?
BetClic cashback oszustwo czy nie – legalny bonus?

BetClic cashback na start

Bonus powitalny BetClic nie jest jeszcze oficjalnie dostępny, ponieważ ten bukmacher nie wystartował w naszym kraju ze swoją legalną ofertą. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, rozpocznie właściwą działalność pod koniec pierwszego półrocza 2019 roju.

Można przypuszczać, że BetClic Polska będzie oferował dokładnie taki sam bonus, jak jeszcze nie tak dawno na swojej europejskiej witrynie. Mowa tu o ofercie cashback przy pierwszym zakładzie.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

BetClic bonus dla nowych graczy

To żadne oszustwo, jeśli tylko BetClic w Polsce pozwoli nowym graczom na zwrot przegranych środków. Póki jednak nigdzie tego oficjalnie nie ogłosił, nie można w naszym kraju korzystać z żadnej jego oferty.

Oficjalna strona BetClic z końcówką „.com” na ten moment nie jest w naszym kraju dostępna i już nie będzie. Wszystko dlatego, że znajdują się na niej takie produkty jak Kasyno Online czy Poker, a te nie są dozwolone według ustawy hazardowej z 2017 roku.

Na pewno poinformujemy was, gdy bonus od BetClic będzie już dostępny dla typerów z kraju nad Wisłą. Obecnie polecamy zachować cierpliwość i czujność, by nie przegapić istotnych informacji na ten temat!

Przypominamy, że z kodem promocyjnym „BETONLINE” można odebrać u legalnego bukmachera STS aż 29 PLN jako bonus bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – do 1000 PLN!

forbet bonus za darmo
forbet bonus za darmo

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic cashback oszustwo czy nie – legalny bonus?
5 (100%) 2 vote[s]