Legalny bukmacher BetClic ma dla graczy cashback. Ale czy to na pewno jest bonus, a nie zwykłe oszustwo? Sprawdzamy, co kryje się za tą promocją!

BetClic cashback oszustwo czy nie - legalny bonus?
BetClic cashback oszustwo czy nie – legalny bonus?

BetClic cashback na start

Bonus powitalny BetClic to premia, dzięki której nie musisz martwić się porażką w pierwszym zakładzie zagranym na stronie bukmachera. To specjalny prezent na start – coś, co można otrzymać tylko zaraz po rejestracji.

BetClic Polska oferuje niemal to samo, co wtedy, gdy działał jeszcze w szarej strefie. Dla niektórych jest to pewnie wyjątkowo dobra wiadomość i trudno się temu dziwić.

Jak dokładnie wykorzystuje się bonus na start w Betclic? Czy potrzebny jest do tego jakiś kod promocyjny? Na te oraz inne pytania odpowiedzi znajdziecie poniżej!

Promo BetClic na Ligę Mistrzów UEFA. Tylko do 6 listopada!

BetClic bonus dla nowych graczy

To żadne oszustwo, że BetClic w Polsce pozwala graczom na odebranie zwrotu od przegranej. Tyczy się to tylko pierwszego kuponu, a nie pierwszego przegranego kuponu – to ogromna różnica, którą nie wszyscy dostrzegają od razu!

Bonus w Betclic jest jak najbardziej legalny, dlatego że opisywany bukmacher działa w Polsce zgodnie z przepisami ustawy hazardowej. Jeden gracz może maksymalnie odebrać pojedynczy bonus.

Premia dla nowych graczy jest przyznawana automatycznie. Gracz stawia kupon, a jeśli coś nie pójdzie po jego myśli, otrzymuje 100% zwrotu do kwoty 510 złotych.

Betclic.com bonus powitalny 2020

Oficjalna strona BetClic z końcówką „.com” na ten moment nie jest w naszym kraju dostępna i już nie będzie. Wszystko dlatego, że znajdują się na niej takie produkty jak Kasyno Online czy Poker, a te nie są dozwolone według ustawy hazardowej z 2017 roku.

BetClic w Polsce nie może narzekać na brak popularności. Tym bardziej, że mówimy tutaj o firmie, która posiada bardzo bogatą historię na rynku międzynarodowym.

Jeżeli ktoś chce zatem odebrać bonus powitalny w Betclic, może zrobić to tylko i wyłącznie na stronie z domeną „.pl” – wszystkie inne portale tego bukmachera są zakazane na ternie naszego kraju!

Betclic Polska pozwala na darmowe oglądanie meczów. ZOBACZ VIDEO:

Betclic kod promocyjny 2020

Przy rejestracji konta można podać w Betclic kod promocyjny. Jak on brzmi i co można dzięki niemu zyskać?

Kod promocyjny to słowo KOD510. Podajemy je w odpowiedniej rubryce i na tym kończy się nasze zadanie. Kolejny krok to postawienie pierwszego zakładu. W razie przegranej możemy liczyć na 100% zwrotu stawki.

Betclic kod promocyjny jest tylko alternatywą dla zwykłego bonusu. Nie można jednak bez niego otrzymać na start cashbacku w wysokości 510 PLN, a tylko ten najbardziej podstawowy.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)