Wystarczą trzy kupony zagrane u bukmachera Betclic w jednym tygodniu, by otrzymać 50 PLN jako bonus! Oto najnowsza oferta specjalna przygotowana dla fanów tenisa!

Betclic daje 50 PLN na tenis! Obstawianie = bonus!
Betclic daje 50 PLN na tenis! Obstawianie = bonus!

Betclic tenisowy bonus – 50 PLN do odebrania

W ofercie legalnego bukmachera Betclic nie brakuje zakładów na turnieje tenisowe. Obecnie trwa, między innymi, turniej ATP w Szanghaju, a to tylko jedna z kilku propozycji typerskich.

Najnowsza oferta Betclic to 50 PLN bonusu, które można otrzymać za postawienie trzech kuponów kwalifikacyjnych. Do promocji trzeba się zapisać, by móc z niej skorzystać.

50 PLN od forBET
50 PLN od forBET

Bonus za obstawianie, czyli Betclic nagradza aktywne typowanie!

Premia od bukmachera Betclic to 50 PLN – ani więcej, ani mniej. Na dodatkowe środki można zapracować w dniach od 7 do 13 października, natomiast przelew bonusu nastąpi 14 października.

Bukmacher Betclic kwalifikuje do promocji następujące kupony:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kurs 1.80 lub więcej
  • AKO lub SOLO
  • Tylko typy na mecze tenisowe
  • Liczą się tylko wygrane!

Kupon promocyjny można postawić w aplikacji mobilnej Betclic lub na oficjalnej stronie internetowej. W obu przypadkach nawet początkującym obstawianie nie powinno sprawić większych problemów.

Warto pamiętać, że w promocji liczą się wygrane, a nie postawione typy – w niektórych przypadkach zagranie trzech może nie wystarczyć, bo tenis potrafi płatać typerom wiele figli!

Brak konta w Betclic? Aktualny bonus powitalny u tego bukmachera to cashback do 510 PLN. Wszyscy nowi gracze mogą wykorzystać kod promocyjny „KOD510” – wystarczy wpisać do w odpowiednim miejscu przy zakładaniu profilu!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEwinner kod promocyjny. Rejestracja z EKSTRA bonusem!
Następny artykułBezpieczne granie u bukmachera. Jak nie dać się oszukać?
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)