Wystarczą trzy kupony zagrane u bukmachera Betclic w jednym tygodniu, by otrzymać 50 PLN jako bonus! Oto najnowsza oferta specjalna przygotowana dla fanów tenisa!

Betclic daje 50 PLN na tenis! Obstawianie = bonus!
Betclic daje 50 PLN na tenis! Obstawianie = bonus!

Betclic tenisowy bonus – 50 PLN do odebrania

W ofercie legalnego bukmachera Betclic nie brakuje zakładów na turnieje tenisowe. Obecnie trwa, między innymi, turniej ATP w Szanghaju, a to tylko jedna z kilku propozycji typerskich.

Najnowsza oferta Betclic to 50 PLN bonusu, które można otrzymać za postawienie trzech kuponów kwalifikacyjnych. Do promocji trzeba się zapisać, by móc z niej skorzystać.

50 PLN od forBET
50 PLN od forBET

Bonus za obstawianie, czyli Betclic nagradza aktywne typowanie!

Premia od bukmachera Betclic to 50 PLN – ani więcej, ani mniej. Na dodatkowe środki można zapracować w dniach od 7 do 13 października, natomiast przelew bonusu nastąpi 14 października.

Bukmacher Betclic kwalifikuje do promocji następujące kupony:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kurs 1.80 lub więcej
  • AKO lub SOLO
  • Tylko typy na mecze tenisowe
  • Liczą się tylko wygrane!

Kupon promocyjny można postawić w aplikacji mobilnej Betclic lub na oficjalnej stronie internetowej. W obu przypadkach nawet początkującym obstawianie nie powinno sprawić większych problemów.

Warto pamiętać, że w promocji liczą się wygrane, a nie postawione typy – w niektórych przypadkach zagranie trzech może nie wystarczyć, bo tenis potrafi płatać typerom wiele figli!

Brak konta w Betclic? Aktualny bonus powitalny u tego bukmachera to cashback do 510 PLN. Wszyscy nowi gracze mogą wykorzystać kod promocyjny „KOD510” – wystarczy wpisać do w odpowiednim miejscu przy zakładaniu profilu!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)