Amerykańska tradycja Black Friday dotarła też do Polski i nie omija rynku zakładów bukmacherskich. Legalne firmy proponują z tej okazji specjalne promocje. Jedną z nich jest forBET. Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do lektury.

Black Friday z forBET!
Black Friday z forBET!

Legalny bukmacher forBET chce sprawić, żeby „Czarny Piątek” był dla graczy dniem wyjątkowo udanym. Mają w tym pomóc dwie oferty specjalne.

Pierwsza z nich obowiązywać będzie w piątek 23 listopada od godziny 6:00 rano do południa. W tym czasie organizator akcji promocyjnej zwiększy wygrane na kuponach aż o 14%! Jak z tego skorzystać?

Nie jest to trudne. Musisz pamiętać tylko o kilku rzeczach. Po pierwsze na kuponie musi znaleźć się zdarzenie specjalne z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Obok niego muszą się znaleźć jeszcze dwa inne typy z oferty przedmeczowe lub na żywo.

UWAGA! W grę nie wchodzą jednak zakłady obstawione na Sporty Wirtualne i te zagrane za środki bonusowe.

„Black Friday” z forBET nie kończy się jednak w południe. Od godziny gracze opisywanego bukmachera będą mogli znaleźć zakłady specjalne, dostępne tylko w „Czarny Piątek”! Sami jesteśmy ciekawi, co udało im się wymyślić.

Wciąż nie masz jeszcze konta w forBET? Pamiętaj, że poza tradycyjną ofertą powitalną możesz skorzystać także ze specjalnego kodu promocyjnego w trakcie rejestracji, jego treść to „BETONLINE„!

Rejestracji u legalnego bukmachera online dokonasz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW Etoto bonus bez depozytu!
Następny artykułBetClic bonus powitalny 2019