W piątek 7 czerwca Biało-Czerwoni rozegrają swój trzeci mecz w ramach Eliminacji UEFA EURO 2020. Tym razem rywalami podopiecznych Jerzego Brzęczka będą Macedończycy. Bukmacher forBET przygotował z tej okazji ofertę specjalną.

Bonus za gole

Polska drużyna narodowa w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020 jeszcze nie przegrała. Pierwszy mecz zakończył się wygraną 2:0 z Austrią, a w drugim pokonaliśmy 1:0 Łotyszy. W piątek również będziemy faworytami, a jeśli wygramy, to wszyscy gracze forBET będą mogli liczyć na bonus od forBET. Pod warunkiem, że spełnią warunki opisywanej promocji.

Zacznijmy może od tego, że każdy uczestnik akcji może zgarnąć bonus 20 PLN z gola Polaków. KAŻDEGO! Przy jednej bramce będzie to 20 PLN, ale przy trzech, a przynajmniej tyle potrafiliśmy wbić Macedończykom w przeszłości już dwukrotnie, już 60 PLN. Jak zapisać się do tego promo?

Otóż nie trzeba się zapisywać. Wystarczy postawić kupon online spełniający warunki, a system automatycznie nas uwzględni. Jakie to warunki? Jest ich kilka:

  • stawka kuponu musi wynosić DOKŁADNIE 79 PLN;
  • muszą się na nim znaleźć minimum 3 zdarzenia wyłącznie z oferty na mecze Eliminacji EURO 2020;
  • jedno z nich musi dotyczyć meczu Macedonia Płn. – Polska;
  • każde pojedyncze zdarzenie na kuponie musi mieć kurs min. 1.30;
  • wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 7 lipca.

WAŻNE! Należne premie za bramki Polski zostaną wypłacone tylko za jeden kupon spełniający warunki i będą podlegać obrotowi w zakładach sportowych zanim ich wypłata na konto bankowe będzie możliwa.

50 PLN od forBET
50 PLN od forBET

Nowa oferta na start

Opisana powyżej promocja adresowana jest do wszystkich klientów forBET, którzy zarejestrowali swoje konto w serwisie online operatora. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to masz szansę nadrobić to w kilka minut. Wystarczy odwiedzić oficjalny portal internetowy legalnej firmy bukmacherskiej.

Znajdziesz tam formularz, w którym należy podać podstawowe dane osobowe. Można też użyć ekskluzywnego kodu bonusowego, dzięki któremu każdy nowy gracz może zgarnąć 50 PLN więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej. Wystarczy wpisać hasło o treści „BETONLINE”.

Jak wygląda oferta powitalna? Do końca sierpnia można zgarnąć nawet 2 000 PLN dodatkowych środków na grę, a z kodem promocyjnym nawet 2 050 PLN. Jest to jednak zależne od wysokości trzech pierwszych depozytów na konto online.

W przypadku pierwszej wpłaty premia wynosi 100% do 1 000 PLN. W przypadku drugiej i trzeciej kolejno 75% i 50% do maksimum 500 PLN w obu przypadkach.

Poprzedni artykułFinał Ligi Mistrzów bez ryzyka w STS! 200 PLN dla nowych graczy!
Następny artykułW LvBet +14% na rozgrywki tenisowe!