Nie wyobrażasz sobie kuponu na najbliższy weekend bez typu na FC Barcelonę czy Real Madryt? LvBET przygotował coś specjalnego dla wszystkich fanów ligi hiszpańskiej.

Bonus na ligę hiszpańską - tylko w ten weekend w LvBET!
Bonus na ligę hiszpańską – tylko w ten weekend w LvBET!

Mowa o bonusie +14% do wygranych, dzięki czemu gracze nie odczują w swoich kieszeniach kosztu podatku od zakładów wzajemnych, który dla wielu jest prawdziwą zmorą.

Nie jest to jednak promocja na całość oferty bukmachera LvBET. W najbliższy weekend, liczony od piątku 25 stycznia aż do poniedziałku 28 stycznia, obejmie ona wyłącznie mecze hiszpańskiej ekstraklasy!

WAŻNE! Na premię +14% do wygranych mogą liczyć tylko te kupony, które zostały postawione za środki własne (a nie bonusowe) i w aplikacji mobilnej opisywanej marki (a nie na stronie internetowej).

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE<<<

Weekendowa akcja specjalna dotyczy szerokiej gamy zakładów: przedmeczowych, na żywo, pojedynczych i kombi, ale wyłącznie w obrębie meczów 1. ligi hiszpańskiej. To znaczy, że do kuponu nie można dorzucić typu na inne rozgrywki.

Promocja na ligę hiszpańską skończy się w poniedziałek, ale w kolejnych tygodniach zostaną nią objęte pozostałe najmocniejsze ligi na Starym Kontynencie. Następna w kolejce jest angielska Premier League (2-3 lutego).

Jeśli nie masz jeszcze konta i zastanawiasz się, czy zdążysz je założyć, żeby wziąć udział w opisywanej akcji, to uspokajamy. Rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut i odbywa się online. Formularz znajdzie na oficjalniej stronie internetowej LvBET.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za weekendowe granie w Etoto!
Następny artykułWszyscy na Bali… z Totolotkiem!