Należysz do osób, które nie wyobrażają sobie weekendu bez zakładów bukmacherskich? Etoto ma ofertę, która może Cię zainteresować.

Bonus za weekendowe granie w Etoto!
Bonus za weekendowe granie w Etoto!

Tytułowy bonus to premia w wysokości 50 PLN do wykorzystania w zakładach sportowych, którą można zgarnąć za postawienie trzech kuponów podczas jednego weekendu. Weekendu nieco wydłużonego, bo mowa o okresie od piątku (godzina 0:00) do niedzieli (godz. 23:59).

We wspomnianej akcji mogą wziąć udział jedynie klienci marki Etoto, posiadający swoje internetowe konto bukmacherskie. Dodatkowym wymogiem są przynajmniej dwa depozyty, które muszą zostać złożone na nim przed przystąpieniem do promocji.

Ponadto należy postawić w trakcie weekendy trzy zakłady za minimum 50 PLN każdy. Weekendowa promocja obejmie tylko te kupony, które posiadają kurs łączny nie mniejszy niż 1,50. W przypadku kuponów wielokrotnych, poszczególne zdarzenia muszą mieć kurs minimalny 1,20.

Bonus 50 PLN zostanie przyznany bez względu na to, czy wspomniane powyżej zakłady okażą się wygrane, czy nie. To akurat nie ma żadnego znaczenia w tym przypadku. Wartym odnotowania jest natomiast fakt, że każdy uczestnik akcji może liczyć tylko na jedną premię w tygodniu.

UWAGA! Przed postawienie pierwszego kuponu w ramach opisywanej promocji, niezbędne jest zapisanie się do niej na portalu Etoto. Po dodatkowe środki nie trzeba się zgłaszać, ale należy zatwierdzić zgodę na ich przyjęcie, w okienku pop-up, które wyskoczy na ekranie.

Jak to z bonusami bukmacherskimi bywa, dodatkowe środki przed ich wypłatą na konto bankowe muszą zostać postawione na zakłady sportowe. Wymagany jest sześciokrotny obrót po kursie minimalnym 2,20 (kurs min. typu to 1,30).


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN bez depozytu za rejestrację w Forbet!
Następny artykułBonus na ligę hiszpańską – tylko w ten weekend w LvBET!