Co powinien wiedzieć każdy początkujący typer?

Dla początkujących typerów wiele spraw jest mocno skomplikowanych. Sporo osób zastanawia się, czy w naszym kraju można w ogóle grać legalnie. Jak ta sytuacja wygląda teraz (na dzień 12 sierpnia 2021 roku)? O czym jeszcze warto wiedzieć, by udanie rozpocząć przygodę ze światem hazardu?

W Polsce można wygrywać legalnie

To tak naprawdę najważniejsza sprawa. Bo gdyby nie było takiej opcji, to przecież dalsze rozważania w ogóle nie miałyby sensu, prawda? Na szczęście na tej płaszczyźnie nie ma się czym przejmować… Możesz grać i swobodnie wygrywać pieniądze. Jest to podstawowa kwestia którą powinien przeanalizować każdy nowy gracz. Różnice w nielegalnych i legalnych bukmacherach często są niewielkie, jednak korzystanie z usług tych pierwszych będzie opłakane w skutkach. W lipcu 2017 roku (czyli ponad cztery lata temu) w życie weszły znowelizowane przepisy Ustawy Hazardowej. Jasno one określają, jakie podmioty hazardowe mogą oferować zakłady wzajemne w naszym kraju. Aby to było możliwe, trzeba najpierw złożyć wniosek i poczekać na jego akceptację. Warto dodać, że dokumenty, jeśli wszystko pójdzie po myśli danego podmiotu, są przyznawane na okres sześciu lat. Dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanych bukmacherką jest taka, że na rynku są rozmaite firmy, które działają całkowicie legalnie. W tym gronie są na pewno takie podmioty bukmacherskie, jak STS, Etoto, Fortuna, LV BET, Noblebet itp. Jeśli tam się zarejestrujesz, to możesz swobodnie nie tylko grać, ale tak samo pomnażać własne oszczędności. Coraz więcej osób chętnie decyduje się na ten krok. Dzięki temu można bez obaw (o łamanie prawa) obstawiać zakłady i się na tym wzbogacać.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Nie można grać taśm

O czym jeszcze powinien wiedzieć dosłownie każdy typer na początku swojej drogi z zakładami bukmacherskimi? Nie graj taśm. Tym pojęciem są określane kupony akumulowane (AKO) składające się z kilku, kilkunastu albo nawet… kilkudziesięciu wydarzeń. Jeśli w grę nie wchodzą żadne systemy, to wygrana jest możliwa tylko wtedy, kiedy wszystkie typy okażą się trafne. Będzie o to zaś szalenie trudno. Jest oczywiście jakiś mały procent szansy, że Ci się uda. Nie chcemy odbierać nikomu nadziei na duże wygrane za stosunkowo małe pieniądze. Nie da się jednak ukryć, że prawdopodobieństwo powodzenia jest dość małe. Szczególnie jak kursy łączne wynoszą na przykład 100, 200 lub 1000 itp. Zawodowcy często natomiast decydują się na puszczanie kuponów singli. Składają się one z jednego wydarzenia. Rzadko kiedy grają na przykład kupony akumulowane, na których są na przykład trzy zdarzenia. Im ich więcej, tym mniejsza szansa na wygrane. Nie nastawiaj się na astronomiczne sumy. Lepiej wygrywać mniej, ale o wiele częściej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W bukmacherce nie ma żadnych pewniaków

Osoby początkujące często mają mylne wrażenie, że wystarczy postawić na uznane w świecie sportu marki, by finalnie bez większych kłopotów wygrać w firmie bukmacherskiej. Zapamiętaj sobie raz na zawsze. W sporcie nie ma zaś żadnych pewniaków. Tak samo jest zatem w firmach bukmacherskich, które oferują do obstawiania wydarzenia z przeróżnych dyscyplin. Nawet największemu faworytowi może powinąć się noga… Dlatego przy analizie trzeba skoncentrować się, by sprawdzić możliwie jak najwięcej czynników. Wtedy będziesz miał spore szanse na to, że Twój typ okaże się trafny. Nie możesz sugerować się zaś samymi nazwami itp.

Poprzedni artykułRóżnice między legalnymi a nielegalnymi bukmacherami
Następny artykułZakłady online – co musisz wiedzieć?