Siódmy dzień miesiąca to też siódmy dzień akcji świątecznych bukmacherów, którzy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowali dla swoich graczy moc atrakcji. Co czeka na graczy dziś, w piątek 7 grudnia?

Co znajdziemy w kalendarzach adwentowych 7 grudnia?
Co znajdziemy w kalendarzach adwentowych 7 grudnia?

Dowiemy się tego odkrywając kolejne okienko w kalendarzach adwentowych, jakie dla swoich graczy przygotowało trzech legalnych bukmacherów. Mowa o markach: forBET, LvBET i Etoto, które od początku do 24, a w przypadku ostatniej z firm nawet do 26 grudnia prezentują codziennie nowe promocje.

Żeby z nich skorzystać trzeba być oczywiście osobą pełnoletnią i posiadać konta bukmacherskie u wspomnianych wcześniej, polskich bukmacherów. Ich założenie nie jest trudne, zajmuje tylko kilka minut, odbywa się online i nie kosztuje nawet jednego grosza. To w zasadzie jedyne warunki, jakie trzeba spełnić na starcie.

Zaciekawiły Cię te informacje, ale czekasz na konkrety? No, to już, poniżej możesz zapoznać się z ofertami specjalnymi, przygotowanymi na dzień dzisiejszy:

Etoto na graczy czeka dodatkowe doładowanie, którego wysokości uzależniona jest od wielkości depozytu. Minimalna wartość wpłaty kwalifikująca do otrzymania premii 50% to 100 PLN. Maksymalny bonus to 200 PLN.

LvBET zdecydowano się dopieścić fanów naszej rodzimej LOTTO Ekstraklasy. Mogą oni liczyć na premię w wysokości +7%, jeśli ich kupon na polską ekstraklasę będzie wygrany. Promocja ta jest przewidziana wyłącznie dla zakładów zawartych w aplikacji mobilnej.

forBET gracze mogą liczyć na jeszcze większy bonus, aż +14% do wygranej! Oferta dotyczy tylko kuponów zawartych pomiędzy godziną 17:30 a 20:30. Zakład musi składać się z trzech typów, w tym ze zdarzenia specjalnego „Wygrywaj +14%”.

Na koniec, raz jeszcze przypominamy, że udział w opisanych promocjach mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, które posiadają swoje konto bukmacherskie w opisanych firmach. Ich założenie jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi kosztami, a formularz można wypełnić online, bez wychodzenia z domu.

Co więcej, u legalnych bukmacherów LvBET i forBET w formularzu rejestracyjnym możesz wpisać ekskluzywny kod promocyjny. Hasło to: BETONLINE.

Nie masz konta w LvBET? Otworzysz je na www.LvBET.pl


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto z freebetem na 6 grudnia!
Następny artykułTylko dziś: premia aż do 500 PLN w forBET!