Każdy chce obstawiać bez płacenia podatków, jednakże w większości przypadków nie jest to takie proste, z racji tego, że większość bukmacherów przerzuca opłacenie podatku na graczy. Dlatego dzisiaj dowiesz się również, jak obstawiać zakłady wolne od podatku!

Czy warto jest korzystać z oferty gry bez podatku?

Czy jest to legalne?

Tak, możesz obstawiać legalnie i bez podatku – ale oczywiście jest jedno ,,ale”. Najpierw musisz być graczem zarejestrowanym u wybranego bukmachera, który oferuje taką ofertę. Jeśli nie masz konta, możesz je utworzyć w dowolnym momencie. Proces rejestracji jest łatwy, nawet dla początkującego. Co najważniejsze, forma tworzenia konta jest bardzo prosta, a weryfikacja danych nie powinna zbytnio utrudniać Ci życia.

Bez konta u wybranego bukmachera nie będziesz w stanie obstawiać legalnych zakładów wolnych od podatku. Dlatego obstawianie u bukmacherów fizycznych nie jest wolne od podatku, ale oczywiście są wyjątki.

Na przykład bukmacher Millennium oferuje usługę w ramach promocji „Happy Hour” i nie musisz płacić podatków, gdy grasz. Wadą jest to, że możesz to zrobić tylko w kilku miejscach w ciągu dnia, nie mówiąc już o pandemii COVID-19, więc nie wszystkie problemy można rozwiązać. Ale czy naprawdę można nadal korzystać z usług legalnego bukmachera, aby obstawiać zakłady, nie martwiąc się o opłaty? Oczywiście, ponieważ prawo nie określa, kto płaci podatki, ale w większości przypadków jest to Twój obowiązek, z racji tego, że bukmacherzy chcą oczywiście zarabiać.

Przede wszystkim warto zauważyć, że nie każdy bukmacher oferuje regularne gry wolne od podatku, co oznacza, że nie zawsze można obstawiać wolne od podatku. Oczywiście są wyjątki – czasami dodawane są inne oferty promocyjne, zwłaszcza gdy w świecie sportu mają miejsce ważne wydarzenia.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Bonusy na grę bez podatku

Warto wspomnieć, że większość bukmacherów oferujących gry wolne od podatku ma swoje własne zasady dotyczące bonusów bukmacherskich – mniej więcej, aby brać udział w akcjach promocyjnych, musisz przestrzegać tych zasad, zwykle bukmacherzy nie zapewnią Ci wygody, bo zazwyczaj będziesz musiał obrócić całkowitą kwotą po zawyżonych kursach, co utrudnia zarabianie na niej.

Z tego powodu musisz również uważać, aby wybrać te bonusy, które można łatwo wymienić, w przeciwnym razie nie będziesz miał szansy na zysk z tego zakładu. Czy warto obstawiać bez podatku? Oczywiście, ponieważ jest to okazja do zarobienia pieniędzy, ale z drugiej strony musimy uważać, aby nie wpaść w pułapkę, ponieważ spowoduje to utratę większości lub całości naszych pieniędzy podczas grania u buka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto szukać gier bez podatku?

Oczywiście, z racji tego, że grając bez podatku, zarabiamy na naszych wygranych więcej. Naturalnie nadal pozostaje jeszcze do zapłacenia marża bukmacherska, lecz lepiej jest już otrzymać te kilka procent więcej, za grę bez podatku, niż płakać nad kilkuprocentową marżą, prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie piłki nożnej – poradnik 2021
Następny artykułNa co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera?