Dane historyczne z kilku poprzednich miesięcy wyraźnie dają do zrozumienia, że ta firma bukmacherska jest coraz chętniej wybierana przez Polaków. Klienci tego podmiotu hazardowego doceniają m.in. sporą uniwersalność. Wszak w Betfan możesz swobodnie obstawiać np. zakłady live. Jaka jest ich charakterystyka? Co konkretnie można grać? Jak robić to skutecznie?

Zakłady live, czyli o co dokładnie chodzi?

To w sumie nic innego, jak możliwość obstawiania rozmaitych wydarzeń w momencie ich trwania. Ten dział jest z roku na rok coraz bardziej rozbudowywany w tej firmie bukmacherskiej. Betfan dąży bowiem do tego, aby oferować usługi, które są nie tylko profesjonalne, ale także nowoczesne (czyli „na czasie”). Co konkretnie można grać w tym podmiocie hazardowym? Od razu warto zauważyć, że oferta na zakłady live jest bardzo uniwersalna. Możesz bowiem obstawiać np. najbardziej popularne dyscypliny. Takie, jak piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny, skoki narciarskie itp. Warto zaznaczyć, że nie brakuje również ciekawych zakładów live na sporty, które na co dzień nie cieszą się w naszym kraju aż tak wielkim zainteresowaniem. Chodzi m.in. o tenis stołowy itp. Wiele osób ucieszy informacja, że w Betfan można obstawiać na żywo wydarzenia dotyczące e-sportu. Co konkretnie? Np. teraz (23 maja 2022 roku) możesz obstawiać toczące się rozgrywki live w ramach takiej gry, jak Counter Strike.

Jak obstawiać skutecznie zakłady live?

Na pewno obstawianie na żywo jest dość specyficzne. Dlatego należy odpowiednio podejść do tego zagadnienia. W końcu to jedyna droga do tego, by mieć realne szanse na dobre wyniki w podmiocie hazardowym Betfan. Udało Ci się już założyć konto? Jeśli jeszcze nie, to wejdź na https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie. Tam możesz rozpocząć proces rejestracji. Jak już będziesz miał konto, to nie ma przeszkód, by typować drogą online. Także zakłady live. Bardzo ważne jest to, by ustalić czas na sesję. Pamiętaj, by zbytnio tego okresu nie przedłużać. W końcu skuteczne obstawianie zależy m.in. od poziomu Twojej koncentracji. Warto zadbać o to, by ten pułap był możliwie jak najwyższy. Poza tym mocno liczy się to, żeby dobrze przygotować się do obstawianego spotkania. Warto zatem wybrać np. jeden mecz piłkarski i dowiedzieć się wielu informacji. Na temat klubów, wyników, czy przewidywanych składów itd. Dobrze jest też mieć taktykę na różne zwroty akcji. Po to, by w razie czego szybko podejmować odpowiednie decyzje. Pamiętaj, że kursy nierzadko zmieniają się błyskawicznie, dlatego nie można bagatelizować tego zagadnienia.

Czym są natomiast zakłady prematch?

W firmie hazardowej Betfan możesz także obstawiać warianty przedmeczowe. Czym się one różnią od live? W tym przypadku gracz może je typować w dowolnym momencie przed ich rozpoczęciem. Wielu typerów uważa, że przez to zakłady prematch są nieco prostsze do gry. Wszak w tym wypadku masz więcej czasu na zastanowienie… Jeśli chodzi zaś o zakłady live, to należy błyskawicznie podejmować decyzje. Aby „złapać” dobry kurs.

Poprzedni artykułSport Betfan – kompleksowy serwis sportowy dla graczy 
Następny artykułCzy typowanie online w Betfan jest proste?