Nie masz jeszcze konta u bukmachera LvBET? Już za samo jego założenie możesz zgarnąć darmowy zakład. Jeśli jesteś stałym klientem tej marki, do 12 maja możesz odebrać bonus Od depozytu do 200 PLN!

Darmowy zakład i bonus do 200 PLN w LvBET!

Kod na freebet za założenie konta

Nie masz jeszcze internetowego konta bukmacherskiego w LvBET? Możesz otworzyć je za darmo w każdej chwili. Wystarczy wypełnić stosowny formularz na oficjalnym portalu marki.

Należy w nim podać podstawowe dane osobowe takie jak imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania czy też numer konta bankowego, z którego zamierzasz wpłacać środki do bukmachera online.

Ponadto można opcjonalnie skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego, dzięki któremu za samą rejestrację i pełną aktywacje konta online każdy nowy gracz może zgarnąć darmowy zakład.

Mowa dokładnie o freebecie o równowartości 20 PLN, dzięki któremu możesz wypróbować usługi legalnego bukmachera bez konieczności wpłacania własnych środków. Wystarczy wpisać hasło: BETONLINE.

Premie na start w LvBET

Każdy nowy klient legalnego bukmachera LVbet może liczyć również na dodatkowe środki z tzw. pakietu powitalnego, który obecnie składa się z dwóch promocji.

Mowa o bonusach od pierwszej i drugiej wpłaty. Za premierowy depozyt można otrzymać 100% do 1 000 PLN. Drugi to 50% do 500 PLN. W sumie można zgarnąć równowartość 1 500 PLN.

Oczywiście te środki nie będą mogły od razu zostać wypłacone na konto bankowe gracza. Podlegają bowiem obrotowi w zakładach bukmacherskich.

Bonus dla stałych graczy

Opisywana firma przygotowała też ofertę specjalną dla stałych klientów, którzy w przeszłości dokonali co najmniej jednej wpłaty. Będzie ona obowiązywała do godziny 23:59 w dniu 12 maja (niedziela).

W jej ramach można otrzymać nawet 200 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych. Bonus należy wykorzystać na zakład kombi z co najmniej trzech zdarzeń o kursie minimalnym 2,50.

Szczegóły wszystkich opisanych promocji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej LvBET.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet 50 PLN od Totolotka. Obstawiaj finał Pucharu Polski!
Następny artykuł500 PLN na hokejowe MŚ 2019!