Tylko dziś, a więc w środę 16 stycznia, można odebrać siatkarski freebet od Totolotka. Na czym polega akcja i jak z niej skorzystać?

Darmowy zakład od Totolotka dla typujących siatkówkę!
Darmowy zakład od Totolotka dla typujących siatkówkę!

To banalnie proste! Jeśli jesteś klientem legalnego bukmachera Totolotek to wystarczy, że postawisz dziś za 50 PLN zakład prosty na Ligę Mistrzów CEV, o kursie minimalnym 1,05, a na Twoim koncie znajdzie się dodatkowe 20 PLN na grę.

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego, ale chcesz wciąż udział w siatkarskiej promocji? Wystarczy, że je otworzysz na oficjalnej stronie marki i również będziesz mógł skorzystać z darmowego zakładu!

Do opisywanej oferty specjalnej nie trzeba się zapisywać w żaden specjalny sposób. Nie trzeba też po fakcie zgłaszać się po przyznanie należnego freebeta. Dodatkowe środki na konta graczy trafią automatycznie po spełnieniu warunków.

UWAGA! Każdy uczestnik akcji może liczyć tylko i wyłącznie na jeden bonus , bez względu na to ile kuponów spełniających warunki postawi w dniu dzisiejszym.

Dodatkowe środki należy wykorzystać na zakłady sportowe w ciągu 30 dni od ich zaksięgowania. Darmowy zakład musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 1,50.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna i 20 PLN bonus na tenis live!
Następny artykuł50 PLN od TOTALbet za typowanie PŚ w Zakopanem!