Grudzień to dla graczy zakładów bukmacherskich okres pełen atrakcji. Bukmacherzy prześcigają się w promocjach okołoświątecznych. Ciekawą opcją na Mikołajki może być oferta specjalna Etoto!

Etoto z freebetem na 6 grudnia!
Etoto z freebetem na 6 grudnia!

Legalny bukmacher online przygotował z okazji Mikołajek, w ramach swojego kalendarza adwentowego, freebet o wartości 20 PLN! Czy ten dzień mógł zacząć się lepiej?

Z tego darmowego zakładu będą mogły oczywiście skorzystać tylko osoby zarejestrowane w Etoto, więc jeśli jeszcze nie masz tam swojego konta, to pamiętaj, że możesz je założyć w ledwie kilka minut i zupełnie za darmo.

Warto rozważyć taką opcję zwłaszcza teraz. W grudniu bowiem Etoto wystartował z „Misją Grudzień”, która oznacza codzienne promocje dla graczy aż do dnia 26 grudnia włącznie.

Dziś i tylko dziś, a więc w czwartek 6 grudnia, gracze opisywanej firmy bukmacherskiej mogą liczyć na dodatkowe 20 PLN na grę. Co trzeba zrobić, żeby po nie sięgnąć?

Do akcji kwalifikują się klienci, którzy postawią w dniu dzisiejszym zakład wielokrotny za stawkę minimalną w wysokości 100 PLN. Bez względu na to, czy będzie on wygrany czy nie, premia trafi na nasze konto.

Wspomniany zakład musi mieć kurs minimalny 2,00 i składać się z co najmniej dwóch typów. Kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie to 1,20.

W celu odebrania należnego freebeta wystarczy kliknąć „ZATWIERDŹ” w okienku pop-up, które wyskoczy na naszym ekranie i poinformuje o możliwości skorzystania z premii.

TU ZAPOZNASZ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI PROMOCJI I ZAŁOŻYSZ KONTO – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułforBET z ofertą specjalną na Puchar Polski
Następny artykułCo znajdziemy w kalendarzach adwentowych 7 grudnia?