Nowi gracze STS mogą liczyć na Zakład Bez Ryzyka w wysokości 200 PLN na mecz finałowy Ligi Mistrzów 2019. Poznaj szczegóły już teraz!

Finał Ligi Mistrzów bez ryzyka w STS! 200 PLN dla nowych graczy!
Finał Ligi Mistrzów bez ryzyka w STS! 200 PLN dla nowych graczy!

STS darmowy zakład

Finał Ligi Mistrzów to wielkie wydarzenie, dlatego też standardowy bonus powitalny STS nie jest w tym przypadku wystarczający! Jeżeli nie masz jeszcze konta bukmacherskiego, możesz założyć je w tym momencie i zgarnąć dodatkowe środki na obstawianie!

W obowiązującej obecnie promocji na start brane są pod uwagę wszystkie rejestracje dokonane w dniach 29 maja – 1 czerwca. Po założeniu konta można otrzymać do 1000 PLN za pierwszą wpłatę oraz Zakład Bez Ryzyka.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie Ligi Mistrzów bez ryzyka

Na czym polega ta oferta? Stawiasz pierwszy kupon za własne pieniądze, a jeżeli nie uda ci się go trafić, dostajesz zwrot stawki do kwoty 200 PLN! To bardzo proste, dlatego nawet początkujący powinni się zainteresować promocją!

Cały czas przy zakładaniu konta możesz wpisać STS kod promocyjnyBETONLINE„. Oferta powitalna na finał LM to jedynie dodatek do regularnej akcji startowej!

Pamiętaj, że liczy się tylko twój pierwszy zakład zagrany po założeniu konta, a więc ważne jest, byś zadebiutował u bukmachera jak największą stawką! Im więcej postawisz, tym więcej otrzymasz z powrotem!

STS to bukmacher działający zgodnie z prawem. Pamiętaj, że granie u nielegalnych bukmacherów wiąże się z przykrymi konsekwencjami!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPolska vs Kolumbia U20 bez ryzyka w Forbet!
Następny artykułBonus 20 PLN w forBET za każdą bramkę Polski przeciwko Macedończykom!
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)