Wstajesz przed południem i lubisz rozpocząć dzień od zapoznania się z ofertą zakładów sportowych? Legalny bukmacher forBET ma coś, co może Ci się spodobać.

forBET oferuje bonus za poranne typowanie
forBET oferuje bonus za poranne typowanie

Mowa o promocji „Kto rano wstaje, temu forBET daje”, dzięki której codziennie aż do końca stycznia można zgarnąć dodatkowe środki tylko za to, że postawi się kupon o odpowiedniej porze.

By móc wziąć udział w tej akcji specjalnej musisz być oczywiście klientem opisywanej marki, więc jeśli jesteś zainteresowany, a jeszcze nie masz swojego konta, to powinieneś wiedzieć, że założysz je na stronie internetowej forBET.

Proces zajmuje ledwie kilka minut i sprowadza się do podania w formularzu rejestracyjnym podstawowych danych osobowych i przesłania wraz z nimi skanów dowodu tożsamości.

Wszystko dzieje się online i jest całkowicie darmowe. Mało tego, wypełniając wniosek możesz wykorzystać specjalny kod promocyjny, dzięki któremu będziesz mógł zyskać więcej niż osoby korzystające tylko ze standardowej oferty powitalnej.

>>> Aktualny kod bonusowy forBET: BETONLINE <<<

Masz już konto i jesteś zainteresowany warunkami porannego bonusu? Już tłumaczymy. Firma forBET zwiększa wygrane na kuponach postawionych od godziny 6:00 rano do 12:00 w południe aż o 14%, niwelując tym samym koszty podatku od zakładów wzajemnych.

Do akcji kwalifikują się tylko te kupony, które składają się z minimum czterech zdarzeń. Jednym z nich musi być zakład specjalny „Wygrywaj więcej 14%”.

To w zasadzie jedyne obostrzenia z jakimi muszą zmierzyć się gracze chcący zgarnąć dodatkową premię. Regulamin nie wymaga bowiem kursu minimalnego oraz stawianie typów tylko z oferty przedmeczowej. Dopuszczane są również zakłady live.

Korzystasz z aplikacji mobilnej forBET? Świetnie, ta promocja jest również dla Ciebie. Pamiętaj, że oprogramowanie na urządzenia przenośnie pobierzesz bezpłatnie na oficjalnej stronie internetowej marki.

Opisywana oferta specjalna, według zapowiedzi bukmachera, dobiegnie końca dokładnie o godzinie 12:00 w dniu 31 stycznia.

Legalny bukmacher online – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50 PLN dla typujących Turniej Czterech Skoczni w TOTALbet!
Następny artykułFortuna i 20 PLN bonus na tenis live!