W poniedziałek zakończyła się 17. kolejka rozgrywek Lotto Ekstraklasy, ale piłkarze na polskie boiska wrócą już dziś. Tym razem w ramach zmagań o krajowy puchar. Z tej okazji bukmacher forBET przygotował niespodziankę dla swoich graczy.

forBET z ofertą specjalną na Puchar Polski
forBET z ofertą specjalną na Puchar Polski

Zanim przejdziemy do szczegółów akcji specjalnej, musisz wiedzieć, że choć mecze Puchar Polski będą rozgrywane przez trzy dni, to opisywana promocja obowiązuje tylko dziś, we wtorek 4 grudnia.

Jest to bowiem jedna z dokładnie dwudziestu czterech niespodzianek przygotowanych przez legalnego bukmachera forBET w ramach grudniowego kalendarza adwentowego.

Co to takiego? Gracze opisywanej firmy mogą codziennie liczyć na jakąś specjalną okazję i tak aż do 24 grudnia. Każdą z nich można wykorzystać jednak tylko w danym dniu.

Zainteresowała Cię ta akcja, ale nie masz jeszcze konta w forBET? Nic straconego! Możesz je otworzyć w każdej chwili. Zupełnie za darmo i w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę internetową i wypełnisz formularz rejestracyjny.

>>> Aktualny KOD BONUSOWY forBET: BETONLINE <<<

Wracając do szczegółów promocji z okazji Pucharu Polski, w akcji może wziąć udział każdy gracz forBET bez wcześniejszego zapisywania się do niej. Nie ma też konieczności zgłaszania się po należną premię. Wystarczy, że spełnisz warunki i system zakwalifikuje Cię automatycznie.

Jakie to wymogi? Kupon musi składać się z co najmniej pięciu zdarzeń z oferty na Puchar Polski, a jego stawka musi być równa 59 PLN.

Ponadto kurs minimalny każdego ze zdarzeń to 1,20 a całego zakładu 2,50. Należy też pamiętać, że do promocji nie kwalifikują się kupony z zakładami typu „draw no bet” i „drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu”.

W razie gdy tylko jeden typ okaże się błędny, legalny bukmacher forBET przyzna nam bonus o równowartości stawki. Zanim będziemy mogli go wypłacić należy postawić zakłady za czterokrotność przyznanej premii.

TU ZAŁOŻYSZ KONTO I ZAPOZNASZ SIĘ Z REGULAMINEM PROMOCJI NA PUCHAR POLSKI –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET z kalendarzem adwentowym!
Następny artykułEtoto z freebetem na 6 grudnia!