Fortuna – czy to najlepszy bukmacher w Polsce?

Bez wątpienia o Fortunie jest dość głośno. Osoby pasjonujące się na co dzień zakładami bukmacherskimi na pewno wiele słyszały na temat tego podmiotu hazardowego… Ty dopiero wkraczasz do tego świata? Nie masz pojęcia, czy ta firma bukmacherska może być swobodnie zaliczona do tych topowych? Przeczytaj poniższy poradnik, dowiedz się więcej i wyciągnij cenne wnioski.

Jak można obstawiać w Fortunie?

Czy Fortuna może być aktualnie zaliczona do najlepszych firm bukmacherskich? Wydaje się, że zdecydowanie tak. W końcu ten podmiot hazardowy jest m.in. legalny. Możesz grać tutaj bez obaw, że łamiesz jakiekolwiek prawo. Dzięki temu masz „czystą głowę” w czasie obstawiania wydarzeń. A to jest ważny czynnik. W jaki sposób można obstawiać? M.in. w punktach stacjonarnych. Są one zlokalizowane przede wszystkim w większych miastach oraz miasteczkach. A może zastanawiasz się teraz, jak obstawiać w Fortunie online? W tym celu należy założyć internetowe konto. Warto zaznaczyć, że nie ma w tym nic trudnego. Ta opcja jest jednak przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich! Co dzieje się w dalszej kolejności? Należy wpłacić pierwszy depozyt. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie obstawiać oferowane na co dzień wydarzenia. Z poziomu własnego konta bukmacherskiego. Dobrym rozwiązaniem jest także aplikacja mobilna. Aby obstawiać przy jej pomocy, należy najpierw ją pobrać, a potem zainstalować.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co oferuje na start Fortuna?

To m.in. bonus, który… nie wymaga nawet zrealizowania ani jednego depozytu. Tak naprawdę można go zainkasować za samo tylko wykonanie rejestracji. Pewnie wiele osób teraz zastanawia się, czy to nie jest żadna „ściema” itp. Na szczęście nie. Ta kwestia została przez nas dokładnie (dla Ciebie) sprawdzona. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Aby skorzystać z tego wariantu, należy mieć konto oraz wpisać kod. Dzięki temu otrzymasz 2800 punktów typu lojalnościowego. Na skutek tego zainkasujesz np. darmowy zakład w kwocie 20 PLN. Tak właśnie działają najlepsi bukmacherzy w Polsce. Ich promocje są hojne oraz proste w odbiorze. Na szczęście to nie wszystko. W końcu firma bukmacherska Fortuna oferuje także – dla każdego nowego gracza – inny świetny bonus. Chodzi o zakład bez ryzyka. I to aż do poziomu 600 PLN. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Musisz mieć konto, a potem wpłacić pieniądze. Następnie należy zagrać zakład. Jeśli okaże się on przegrany, to gracz otrzyma zwrot stawki. Właśnie do poziomu 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie zakłady można typować w Fortunie?

Wiele osób uważa tego bukmachera za najlepszego. Pewne jest to, że firma Fortuna zalicza się do grona topowych w naszym kraju. Właśnie m.in. ze względu na oferowane na co dzień opcje pod kątem obstawiania. Ogólnie masz do wyboru wszystkie najważniejsze dyscypliny oraz te, które na co dzień cieszą się mniejszym zainteresowaniem. W ofercie znajdują się zakłady przedmeczowe oraz live. Nie brakuje opcji krótko i długoterminowych. Co ważne, firma bukmacherska Fortuna oferuje sporo wariantów nie tylko stricte związanych ze sportem. Możesz bowiem obstawiać także np. wydarzenia rozrywkowe.

Poprzedni artykułGdzie szukać bonusów bukmacherskich?
Następny artykułSport Betfan – kompleksowy serwis sportowy dla graczy