Każda osoba zarejestrowana u bukmachera Fortuna może odebrać bonus 20 PLN. Wystarczy postawić na trzy dowolne mecze z Australian Open 2019!

Fortuna i 20 PLN bonus na tenis live!
Fortuna i 20 PLN bonus na tenis live!

Konkurs bukmacherski Fortuna

Promocja jest dostępna tylko w dniu 14 stycznia, czyli podczas inauguracji turnieju głównego Australian Open 2019. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale warto pamiętać, że brane są pod uwagę jedynie konkretne kupony postawione online, a nie w punktach stacjonarnych.

Gracz musi zagrać każdy kupon kwalifikacyjny za minimum 20 PLN. W każdym przypadku musi zagrać przynajmniej jeden typ na mecz tenisowy z AO 2019.

Fortuna przygotowała dla graczy bonus w wysokości 20 PLN. Nie można otrzymać więcej niż jednego prezentu w ramach tej oferty, ani też zgarnąć mniejszej czy pokaźniejszej kwoty.

Darmowy bonus na tenis

Wszystkie dodatkowe pieniądze powinny znaleźć się na odpowiednich kontach do końca 15 stycznia, czyli najbliższego wtorku.

Pamiętaj, że brak konta w Fortunie nie wyklucza cię z tej promocji. Musisz jednak zarejestrować się do zakończenia oferty (kod promocyjny na 2019 to „BETONLINE) i spełnić jej warunki.

Fortuna każdemu swojemu graczowi umożliwia nie tylko obstawianie tenisa, ale również oglądanie spotkań rozgrywanych w ramach Australian Open.

A jakie typy na tenis ty już posiadasz? Planujesz aktywnie brać udział w typowaniu pierwszego wielkiego szlema w tym roku?

Konto bukmacherskie za darmo założysz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułforBET oferuje bonus za poranne typowanie
Następny artykułDarmowy zakład od Totolotka dla typujących siatkówkę!
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)