Czym są wirtualne mecze i gdzie można je obstawiać? Poznajcie „podstawy podstaw” sportów wirtualnych, które powiedzą wam, jak zacząć!

Gdzie obstawiać wirtualne mecze?
Gdzie obstawiać wirtualne mecze? Sporty wirtualne to nowy trend w zakładach online.

Co to są wirtualne mecze?

Wirtualne mecze to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych wydarzeń sportowych. Dzięki tego typu wydarzeniom możemy obstawiać o każdej porze dnia i nocy, natomiast rozstrzygnięcie naszego kuponu następuje juz po paru minutach.

Virtual Sports to po prostu komputerowe eventy sportowe lub po prostu sporty wirtualne, w których występują pikselowi zawodnicy. Większość dobrych bukmacherów umożliwia swoim graczom obstawianie tego typu i to zazwyczaj nie tylko piłki nożnej, ale także koszykówki, tenisa czy wyścigów konnych.

Aktualnie najlepszą ofertę na wirtualne sporty posiada bukmacher www.efortuna.pl, który oferuje dodatkowe bonusy i promocje za obstawianie wirtualnych sportów.

Aby obstawiać wirtualne mecze, potrzebujesz posiadania konta u bukmachera online. Najlepiej założyć je w takim miejscu, gdzie interesujących cię zakładów jest wiele. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by dokonać rejestracji w dwóch czy trzech portalach i dopiero później podjąć decyzję, gdzie gra nam się najlepiej.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna Wirtualne Sporty

Obecnie bardzo dobrą ofertę wirtualnych meczów znajdziecie u legalnego polskiego bukmachera Fortuna. Klienci tego bukmachera do dyspozycji mają następujące dyscypliny:

  • Piłka nożna
  • Wyścigi konne
  • Wyścigi psów
  • Samochody
  • Żużel
  • Tenis

Lista sportów cały czas jest poszerzana, tak więc możecie liczyć na to, że ulegnie poprawie, nawet jeśli obecnie nie do końca was zadowala.

Gra Wirtualnych Sportów wiąże się ze sporymi zaletami. Kupony rozliczane są w szybkim czasie, a o wynikach decydują głównie suche fakty i statystyki. Nie dla każdego mogą być to plusy, ale to właśnie te czynniki głównie wpływają na to, że opisywane przez nas zakłady są tak popularne!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs bukmacherski na typowanie Premier League
Następny artykuł50 PLN dla typujących Turniej Czterech Skoczni w TOTALbet!
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)