Bukmacher forBET swoją działalność w Polsce rozpoczynał niedawno, bo w 2016 roku i nie miał przy tym łatwo – przede wszystkim ze względu na dużą konkurencję, często z kilkunastoletnim stażem i bardzo bogatą ofertą. Udało mu się jednak przebić, a obecnie jest w zdecydowanej czołówce polskich operatorów, przede wszystkim ze względu na bardzo szeroką ofertę dyscyplin i wydarzeń sportowych. Na tle innych wyróżnia go szybkie reagowanie na potrzeby rynku oraz działania konkurencji – jego wynikiem jest wprowadzenie usługi gier karcianych, stanowiącej odpowiedź na analogiczne, choć jednocześnie nieco inne ofertowo i technicznie Betgames u buka STS. Czym są gry karciane i dlaczego warto się nimi zainteresować? Jakie gry można typować w ramach usługi?

Gry karciane w forBET - przegląd usługi bukmachera
Gry karciane w forBET – przegląd usługi bukmachera

Wprowadzenie do gier karcianych forBET – czym jest ta usługa?

Forbet TVbet daje nam dostęp do typowania symulacji gier karcianych – rozgrywanych na żywo i prowadzonych przez prawdziwego krupiera (zazwyczaj płci żeńskiej), a nie algorytm komputerowy (jak chociażby w przypadku wirtualnych rozgrywek, które często porównuje się do tej usługi). Całość ma bardzo dynamiczny charakter – jedno rozdanie trwa tutaj maksymalnie kilka minut. Oto kilka faktów, które trzeba wiedzieć na temat samej usługi:

 • Korzysta ona z konta w głównym serwisie forBET oraz jego salda.
 • Rozgrywa się na żywo, a można do niej dołączyć 24 godziny na dobę, dowolnego dnia tygodnia.
 • Dostarcza ją zewnętrzny podmiot, TVBet, a po stronie forBET jest jedynie typowanie – jest to gwarantem uczciwości całego procesu.
 • Usługi nie można porównywać z kasynem – nie gramy tu w gry karciane, a jedynie obserwujemy przebieg ich symulacji. Do nas należy tylko typowanie.
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Przekrój oferty wewnątrz usługi gier karcianych

W ramach usługi gier karcianych w tym momencie znaleźć możemy pokera, wojnę oraz blackjacka. Każda z nich rządzi się, naturalnie, swoimi zasadami, również jeśli chodzi o opcje bukmacherskie. Wszystko przedstawiamy dokładnie poniżej.

Wojna w grach karcianych forBET

Wojna jest grą karcianą, która cechuje się zdecydowanie najprostszymi zasadami i rozgrywa się bardzo szybko. Bierze w niej udział jeden wirtualny gracz oraz krupier. Na pierwszym etapie jedna karta przyznawana jest graczowi – na drugim z kolei krupierowi. Po pokazaniu się obu kart następuje ich porównanie – gracz z wyższą kartą wygrywa, przy czym istnieje możliwość remisu. Wtedy dochodzi do wojny, która jest jednym z rezultatów.

Jeśli chodzi o typowanie, możemy w nim postawić na standardowy model 1X2 (wskazać zwycięzcę lub wojnę), albo też wskazać na konkretną kartę, która pojawi się na stole w nadchodzącym etapie.

Blackjack w grach karcianych forBET

Blackjack jest grą karcianą, która cieszy się olbrzymią popularnością, a która na ten moment oferowana jest (w świecie bukmacherskim) wyłącznie przez forBET. W rozdaniu bierze udział dwóch graczy, przy czym obaj na start otrzymują po dwie karty. Każda z kart ma ustaloną wartość – dla tych od 2-10 jest ona odzwierciedleniem numeru widniejącego na nim, as to jeden punkt, walet to dwa, dama to trzy, a król to cztery. Zadaniem graczy jest zbliżenie się wartością ich kart do 21, przy konieczności posiadania przynajmniej 17 punktów przez każdego z nich. Wygrywa ten, kto będzie bliżej.

Liczba etapów w jednym rozdaniu zależy od przebiegu całej rozgrywki i spełnienia przynajmniej jednego warunku z poniższych (spełnienie = koniec rozdania). Jeżeli nie zostanie spełniony, krupier przejdzie do kolejnego etapu, każdemu z graczy przyznając jedną dodatkową kartę. Do warunków należą:

 • Posiadanie 17 punktów lub więcej przez każdego z graczy.
 • Bust, czyli przekroczenie liczby 21 – automatycznie dyskwalifikuje gracza, któremu się przydarzy.
 • „Złoty punkt”, pojawiający się tylko w pierwszej rundzie, zakładający dwa asy w pierwszym rozdaniu.
 • Typować możemy zwycięzcę, remis, albo też sposób rozstrzygnięcia rozdania – liczbę punktów gracza, który wygra (17 – 21), liczbę kart gracza, który wygra (2 – 5), ale też chociażby wystąpienie lub brak wystąpienia busta.
Gdzie są karty online w Forbet?
Gdzie są karty online w Forbet?

Poker w grach karcianych forBET

W pokerze, który tutaj jest rozgrywany na zasadach Texas Hold’em, mamy do czynienia z pojedynkiem sześciu graczy, którzy muszą ułożyć jeden pięciokartowy układ (ich pełna lista dostępna jest na oficjalnej stronie bukmachera) z siedmiu w sumie im danych kart (dwie spośród których są unikalne, pięć – wspólne dla wszystkich). Ten, kto ułoży najsilniejszy wygrywa. Całość została podzielona na cztery etapy:

 • Każdy z sześciu graczy otrzymuje po dwie karty unikalne dla niego.
 • Krupier ustawia trzy pierwsze karty wspólne na stole – można już układać pierwsze układy (każdy ma pięć kart wymaganych do tego).
 • Krupier dokłada czwartą kartę wspólną.
 • Krupier dokłada piątą kartę wspólną.

Typowanie jest równie proste, co wszystkie zasady pokera. Możemy postawić na dwie opcje: wygraną konkretnego z sześciu graczy, albo też zwycięstwo konkretnego układu. W tym pierwszym przypadku nie ma znaczenia układ, jakim wygra dany gracz – w drugim z kolei bez znaczenia jest gracz, który ułoży zwycięski i wytypowany przez nas układ.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.