Odbierz w Etoto 25 PLN bonusu na obstawianie wydarzeń związanych z esportem. Sprawdź, w jaki sposób to zrobić!

Jak obstawiać esport z bonusem w Etoto?
Jak obstawiać esport z bonusem w Etoto?

Zakłady bukmacherskie na esport to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu przez wielu miłośników gier komputerowych. Nie trzeba niczego szczególnego, by zajmować się tym tematem. Tak naprawdę wystarcza jedynie konto u legalnego bukmachera online.

Aby jeszcze lepiej bawić się przy typowaniu esportu, bukmacher legalny Etoto przygotował premię 25 PLN, którą można odebrać za zagranie jednego prostego kuponu. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach!

Black Friday z forBET!

Jeżeli chciałbyś odebrać bonus na esport w wysokości 25 PLN, musisz tylko postawić kupon, który będzie spełniał następujące warunki:

  • Stawka co najmniej 50 PLN
  • Kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.20
  • Kurs całego kuponu min. 2.00
  • Kupon tylko z typami na dowolne zdarzenia esportowe z dnia 15 grudnia!

Każdy z graczy musi odebrać dodatkowe środki do końca dnia. Jeżeli tego nie zrobi, bonus mu przepadnie i tym samym nie będzie mial możliwości wykorzystania go w kuponach na oficjalnej stronie internetowej Etoto.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, nie masz możliwości odebrania premii. Na szczęście, rejestracja zajmuje tylko chwilę i jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią nawet osoba, która wcześniej nigdy nie obstawiała wydarzeń sportowych!

Co zrobić, by zostać graczem bukmachera Etoto i tym samym korzystać z jego promocji? Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTylko dziś: premia aż do 500 PLN w forBET!
Następny artykuł60% Polaków nadal gra u nielegalnych bukmacherów!
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)