W jaki sposób grać u bukmachera, by nie tracić pieniędzy? Każdy ma na to jakiś swój sposób – piszemy dla was o tych najważniejszych!

Jak obstawiać mecze i nie tracić pieniędzy?
Jak obstawiać mecze i nie tracić pieniędzy?

Skuteczne obstawianie meczów

Granie u bukmachera to szansa na zdobycie dużych pieniędzy, ale nie ma co ukrywać, że w ten sposób również da się nieco stracić. Dlatego tak ważne jest by wiedzieć, jak dobrze obstawiać mecze.

Nawet najlepsze darmowe typy bukmacherskie nie są w stu procentach pewne. Nie wszyscy mają to na uwadze i bardzo często szybko tracą swoje pieniądze.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jeżeli nie chcemy się spłukać, najważniejsze jest obstawiać z głową. Możemy też znaleźć takiego bukmachera, który już na wstępie oferuje coś w rodzaju zakładu bez ryzyka.

Jaki bukmacher daje kasę na start?

Przykładem może być legalny bukmacher Betclic. Polska strona tej marki, która w naszym kraju działa zgodnie z prawem, daje na start do 500 złotych cashbacku w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie.

W dzisiejszych czasach nie jest trudno odnaleźć strony z różnego rodzaju zwrotami. To jedna z tych propozycji, którzy początkujący powinni maksymalnie wykorzystać!

Inną ciekawą alternatywą ograniczającą stratę pieniędzy jest bonus bez depozytu. Jest to kwota, którą otrzymuje się od bukmachera bez konieczności dokonywania wpłaty.

STS na ten moment z kodem promocyjnym „BETONLINE” ma dla nowo zarejestrowanych 29 PLN bez depozytu i przy pierwszym przelewie nawet do 1200 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka w Betfan – 100 PLN na start!
Następny artykułSTS czy Betclic – gdzie jest lepszy bonus na start?
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)