Zakłady 1X2 to dla wielu sposób na skuteczne typowanie. Co trzeba na ich temat wiedzieć? Jak obstawiać, by więcej wygrywać, niż przegrywać? Podajemy praktyczne informacje!

Jak obstawiać zakłady 1X2?
Jak obstawiać zakłady 1X2?

Skuteczne obstawianie zakładów 1X2

Można powiedzieć, że obstawianie zakładów bukmacherskich to zawsze zagadka. Nie mamy pewności, że nasz typ na pewno się sprawdzi. Wiele osób myśli, że decydując się na ”pewniaki” na nasze konto wpłynął kolejne środki. Jednak nic bardziej mylnego. Coś takiego jak ”pewniaki” po prostu nie istnieje. Dlaczego? Nigdy nie możemy mieć pewności, że wygramy. Co prawda obstawiamy zwycięstwo konkretnej drużyny, jednak w sporcie mogą zdarzyć się różne niezaplanowane rzeczy. Ostateczny wynik może ulec zmianie nawet w ostatniej minucie spotkania przez co nasz typ będzie nietrafiony.

Biorąc pod uwagę zakłady typu 1X2 zastanówmy się jakie metody najlepiej zastosować, aby nasze typy były bardziej skuteczne. Jest jedna żelazna zasada – zawsze powinniśmy wybierać takie dyscypliny, które lubimy i jednocześnie te, na których się znamy. Jeśli weźmiemy pod uwagę nasz kraj to bez wątpienia będzie to piłka nożna. Wydarzenia takie jak Mundial czy Euro są jednymi z najchętniej obstawianych. Oczywistą rzeczą jest to, że znajdziemy także osoby, które będą obstawiać mniej popularne sporty, ale oni również mają szanse na wygraną. Przy tego typu zakładach jest jednak jedna zasada. Musi być to dyscyplina, w której możliwy jest remis, ponieważ jak wiadomo ”X” oznacza remis. Bez tego obstawianie tych zakładów będzie po prostu niemożliwe.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeżeli dopiero co rozpoczynamy przygodę z bukmacherką, możemy przed postawieniem kuponu mieć pewne obawy. Właśnie dlatego powstał przygotowany przez STS bonus powitalny. Możemy dzięki niemu odebrać 29 PLN na obstawianie bez depozytu. Wystarczy podać kod promocyjny BETONLINE.

Przypominamy, iż na www.STS.pl dostępne są także legalne karty online, czyli Betgames. To prawdziwy hit wśród typerów w naszym kraju.

Jak wygrywać u bukmachera? Jest na to pewien sposób!

Dzięki temu, że decydujemy się na typowanie w dyscyplinie, na której się znamy automatycznie zwiększają się nasze szanse na wygraną. Interesujemy się tym na co dzień zatem jesteśmy na bieżąco z wynikami, drużynami czy zawodnikami. Jest to niezwykle istotne, bo w przeciwnym razie obstawiamy po prostu w ciemno. Nie powinniśmy również wierzyć w systemy do obstawiani ani w reklamy bukmacherów, którzy zachęcają nas do pewnych typów. Coś takiego po prostu nie istnieje.

Zdarzają się ogłoszenia, gdzie mamy okazję wykupić skuteczne typy bukmacherskie, jednak skąd przypadkowa osoba mogłaby wiedzieć, które z nich są prawidłowe. Jest to po prostu niemożliwe, dlatego właśnie niewskazane jest nabieranie się na takie rzeczy. Najlepiej jest obstawiać samemu wykorzystując do tego swoją własną wiedzę, którą posiadamy na temat danej dyscypliny czy drużyny.

Skuteczne granie u bukmachera online
Skuteczne granie u bukmachera online

Jak zmniejszyć ryzyko porażki w zakładach 1X2?

Istnieje też skuteczna metoda na zmniejszenie ryzyka nietrafienia zakładu 1X2. Chodzi tutaj o to, aby stawiać na zakłady pojedyncze, a nie akumulowane. W przypadku takich typów zwiększamy swoje szanse na porażkę, ponieważ wystarczy, że jedno spotkanie zakończy się innym wynikiem niż postawiliśmy i z naszej wygranej nic nie wyjdzie. Mamy również inną możliwość, czyli postawienia kuponu z podwójną szansą, dzięki czemu wygrana stanie się jeszcze bardziej prawdopodobna. Jak widać warto czasem dobrze zastanowić się przed podjęciem ostatecznej decyzji, aby potem nie żałować. Możliwości w bukmacherce jest bardzo dużo, jednak musimy wybrać metodę najbardziej skuteczną dla nas samych.

Na stronie www.Betclic.pl jest sposób na to, by zagrać bez ryzyka nawet za 550 złotych. Służy do tego przygotowany dla nowych klientów cashback, czyli zwrot przegranej. Bonus ten aktywuje się przy rejestracji. Wystarczy wpisać udostępniony przez Betclic kod promocyjny KOD550.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo to jest Betgames od bukmachera STS?
Następny artykułGry karciane w forBET – przegląd usługi bukmachera
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)