Naturalnie obstawianie zakładów na żywo to bardzo ciekawy sposób na spędzanie swojego czasu, ponieważ większość graczy uważa właśnie zakłady na żywo za jedne z najtrudniejszych rodzajów zakładów do obstawiania. Jak więc je obstawiać, aby jednocześnie nie przegrywać za często? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak obstawiać zakłady na żywo, aby za często nie przegrywać?

Na czym opierają się zakłady na żywo?

Otóż ten rodzaj zakładów opiera się na zakładach postawionych w czasie trwania wydarzenia, a kursy podane przez danego buka zmieniają się w czasie rzeczywistym. Wszystko zależy od tego, co aktualnie dzieje się na danym spotkaniu. Często są takie sytuacje, gdzie zdarzy się coś nieoczekiwanego – i następnie wcześniej zakład nieprzechylny dla danego zespołu – nagle staje się valuebetem – wszystko zależy od rozwoju sytuacji na boisku/korcie/miejscu odbywania się zawodów.

Zalety zakładów na żywo

Wielu legalnych bukmacherów zapewnia swoim użytkownikom możliwość oglądania aktualnych najpopularniejszych rozgrywek – takich jak piłka nożna, koszykówka, czy tenis. Dzięki takim transmisjom nie stawiamy na ślepo – wiemy, co aktualnie dzieje się na danym etapie rozgrywek, wyciągamy wnioski i możemy obstawiać w dowolnym momencie.

Bukmacherzy w zakładach na żywo bardzo często oferują swoim graczom o wiele wyższe kursy! Naturalnie zmieniają się one co minutę, więc nasza wygrana może być jeszcze większa – o ile trafimy na odpowiedni moment! Naturalnie bukmacherzy oferują też odpowiednie bonusy bukmacherskie na zakłady na żywo, dzięki którym możesz na przykład zwiększyć swoją wygraną o kilkanaście procent.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Oczywiście ilość nie przekłada się na jakość

W porównaniu z rozgrywaniem normalnych wydarzeń, granie większej ilości zakładów na żywo niekoniecznie jest dobrym pomysłem. To nie jest wyścig – ważna jest tu właściwa strategia i dążenie do swoich zamierzonych celów. Gracz zawsze powinien zdawać sobie sprawę z tego, że bardzo trudno jest czerpać zyski z obstawiania gier na żywo. Dla tych, którzy szukają szybkiego zarobku, to nie jest odpowiednia kategoria zakładów, ponieważ na typowych zakładach na żywo bardzo łatwo i szybko możesz przegrać, jeśli obstawisz w złym momencie. Dlatego też zdecydowanie lepiej jest obstawiać mniej, ale za to o wiele lepiej znanych ci zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto obstawiać zakłady na żywo?

Tak naprawdę zależy to w pełni od ciebie, czy masz ochotę, wiedzę oraz doświadczenie na obstawianie zakładów na żywo z sukcesem. Naturalnie wiele początkujących bardzo chętnie będzie obstawiać ten rodzaj typów bukmacherskich, ale najlepiej podejść do tego z mocnym umiarem, ponieważ w innym wypadku bardzo łatwo można obstawić całą wypłatę, albo więcej i wtedy też już zaczynają się poważne problemy. Dlatego też przed obstawianiem zakładów na żywo upewnij się, że masz odłożone odpowiednio dużo pieniędzy (na przykład 100zł) i kiedy już wyczerpiesz daną pulę, to obstawianie zakładów odkładasz do następnego miesiąca.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewniaki na Ligue 1. Typowanie i regularne zarabianie na meczach
Następny artykułObstawianie piłki nożnej – poradnik 2021