Chcesz skorzystać z bonusu bez depozytu w TOTALbet, ale nie wiesz jak to zrobić? To naprawdę proste. Wszystko, krok po kroku, tłumaczymy w niniejszym artykule.  

Legalny bukmacher TOTALbet przygotował dla swoich nowych graczy ofertę specjalną, która na polskim rynku zakładów sportowych pojawia się naprawdę rzadko. Mowa o bonusie, który każdy klient może otrzymać bez uprzedniego dokonania wpłaty własnej na konto bukmachera.

Premia powitalna w TOTALbet jest dedykowana wszystkim obstawiającym, którzy przejdą pozytywnie pełen proces weryfikacji danych osobowych. Cała procedura sprowadza się do wypełnienia formularza rejestracyjnego i dołączenia do niego skanów dowodu tożsamości.

Opisywana firma bukmacherska coraz odważniej poczyna sobie na polskim rynku zakładów bukmacherskich, oferując szeroką gamę zakładów i dość wysokie kursy. Wiadomo jednak nie od dziś, że tym, co przyciąga przede wszystkim graczy do nowych marek są akcje promocyjne.

Bonus bez depozytu jest tym, na co wielu potencjalnych klientów czeka. Trzeba jednak pamiętać o tym, że akcja ta jest ograniczona czasowo. Żadne terminy jej zakończenia nie są nam znane, ale może do tego dojść w każdej chwili.

Z tego powodu osoby zainteresowane ofertą powitalną TOTALbet powinny rozważyć założenie konta u legalnego bukmachera już teraz.

To banalnie proste i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową bukmachera  www.Totalbet.pl , gdzie znajdziemy nieskomplikowany formularz rejestracyjny.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPremia od LvBET na mecz Polaków!
Następny artykułRano wstajesz, w forBET bonus dostajesz