Gotowy na mecze Ligi Mistrzów? Legalny bukmacher Betclic ma promocję Combi Crush, w której do zdobycia jest 50 złotych premii jako cashback!

Jest Liga Mistrzów - jest zwrot w Betclic! 50 zł w ofercie Combi Crush!
Jest Liga Mistrzów – jest zwrot w Betclic! 50 zł w ofercie Combi Crush!

Betclic bonus na Ligę Mistrzów. Obstawianie bez ryzyka!

Na czym dokładnie polega ta promocja? Przede wszystkim trzeba wspomnieć, iż jest ona dostępna tylko do końca 18 września i trzeba się do niej zapisać!

Aby zarejestrować się w promocji, gracz musi wejść do zakładki poświęconej zwrotowi na Ligę Mistrzów, a następnie kliknąć czerwony przycisk z napisem „Dołącz tutaj”.

BetFan kod promocyjny

W ramach tej promocji do zgarnięcia jest maksymalnie jeden cashback. Zwrot wynosi 50 złotych – nie może być ani większy, ani mniejszy.

Jak otrzymać 50 złotych w Betclic?

Do oferty specjalnej od Betclic kwalifikują się tylko i wyłącznie kupony, które spełniają podane niżej warunki:

  • Stawka min. 50 złotych
  • Kurs łączny 5.0 lub więcej
  • Minimum 5 zdarzeń na kuponie
  • Zakład LIVE lub pre-match

Promocja obowiązuje do końca 18 września. Dzień później nastąpi przelewanie zwróconych pieniędzy. Gracze automatycznie otrzymają środki – nie będą musieli się po nie w żaden sposób zgłaszać.

Przypominamy, że bukmacher Betclic jest w Polsce legalny. Dla nowych graczy przygotowano kod promocyjny „KOD510” – 510 złotych można otrzymać w ramach cashbacku przy pierwszym zakładzie postawionym na stronie tego buka!

Betclic szybka rejestracja to niecała minuta spędzona na wypełnianiu formularza, a to wszystko bez weryfikacji danych!

Zainteresowani innymi promocjami? Na łamach naszej strony zawsze aktualne newsy dotyczące bukmacherki oraz prawa, które jest z nią związane! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Wojna, a do tego poker i bakarat online!
Następny artykułEwinner kod promocyjny. Rejestracja z EKSTRA bonusem!
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)