Przy zakładaniu konta bukmacher BetClic pozwala na to, by gracz wykorzystał specjalny kod promocyjny. Na czym dokładnie to polega? Zobaczcie już teraz!

Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację
Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację

BetClic jaki kod promocyjny wpisać?

Aktualny BetClic bonus powitalny to nawet 550 PLN do zdobycia przy porażce odnotowanej w pierwszym kuponie zagranym na stronie bukmachera.

To bardzo proste – dokonujesz depozytu numer jeden, stawiasz, a jeżeli nie uda ci się wygrać, to dostaniesz zwrot całej stawki do 550 złotych!

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Kwota premii w BetClic zależy tylko od tego, ile dokładnie zdecydujesz się postawić. Możesz zgarnąć, na przykład, 20, 50 czy 100 złotych. Kwota 550 jest maksymalna!

Od samego początku mówiło się o tym, iż bonus powitalny w BetClic będzie za pierwszą wpłatę. Ostatecznie stanęło jednak na tym, iż aktywny jest Betclic cashback. To dobra wiadomość, bo do tej pory właśnie tego rodzaju premię można było otrzymać, gdy bukmacher Betclic był jeszcze nielegalny!

Aktualny bonus BetClic Polska

Zakładanie konta BetClic nikomu nie powinno sprawić większych problemów. Każda rubryka formularza rejestracyjnego jest stosownie opisana. Dla wielu jedyną zagadką jest tak naprawdę kod promocyjny.

Co to takiego jest? To specjalne hasło, jakie można podać przy zakładaniu konta w BetClic. Obecnie aktywne brzmi „KOD550” i działa bez żadnych problemów!

Nie musisz obawiać się o legalność w tym przypadku, dlatego że BetClic posiada zgody wydawane przez polskie Ministerstwo Finansów. Granie na tej stronie (i odbieranie bonusów) jest zatem całkowicie zgodne z przepisami!

Betclic polska strona www
Betclic polska strona www

Betclic bonus bez depozytu 2020

Wiele osób pyta się o to, czy na stronie bukmachera Betclic można znaleźć darmowy bonus, czyli kasę bez depozytu. Oferty tego typu cieszą się dużym zainteresowaniem i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Betclic bonus bez depozytu 2020 na pewno byłby łakomym kąskiem dla wielu typerów. Niestety, w chwili obecnej nic takiego nie jest oferowane przez tego bukmachera i chyba nie ma w planach aktywowania takiej promocji.

Mimo wszystko, w Betclic Polska dostępny jest jedyny w naszym kraju tak wysoki cashback od przegranej w pierwszym kuponie. Przegrywamy 550 złotych i tyle dostajemy z powrotem! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW LvBet +14% na rozgrywki tenisowe!
Następny artykułBetClic transmisje meczów. Jak oglądać za darmo streamy?
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)