Przy zakładaniu konta bukmacher BetClic pozwala na to, by gracz wykorzystał specjalny kod promocyjny. Na czym dokładnie to polega? Zobaczcie już teraz!

Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację
Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację

BetClic jaki kod promocyjny wpisać?

Aktualny BetClic bonus powitalny to nawet 1000 PLN do zdobycia przy pierwszej wpłacie. To bardzo proste – dokonujesz depozytu numer jeden, a on zostaje powiększony o 100%.

Kwota premii w BetClic zależy tylko od tego, ile dokładnie zdecydujesz się przelać do bukmachera. Warto przy tym pamiętać, że liczy się jedynie pierwszy przelew na konto.

50 PLN od forBET
50 PLN od forBET

Chociaż początkowo mówiło się, że dla nowych graczy zostanie zorganizowany przez Betclic cashback, na ten moment nic takiego nie ma miejsca i nie wiadomo, czy kiedykolwiek się to zmieni.

Aktualny bonus BetClic Polska

Zakładanie konta BetClic nikomu nie powinno sprawić większych problemów. Każda rubryka formularza rejestracyjnego jest stosownie opisana. Dla wielu jedyną zagadką jest tak naprawdę kod promocyjny.

Co to takiego jest? To specjalne hasło, jakie można podać przy zakładaniu konta w BetClic. Obecnie aktywne brzmi „BETONLINE” i działa bez żadnych problemów!

Nie musisz obawiać się o legalność w tym przypadku, dlatego że BetClic posiada zgody wydawane przez polskie Ministerstwo Finansów. Granie na tej stronie (i odbieranie bonusów) jest zatem całkowicie zgodne z przepisami!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację
5 (100%) 2 vote[s]