Przy zakładaniu konta bukmacher BetClic pozwala na to, by gracz wykorzystał specjalny kod promocyjny. Na czym dokładnie to polega? Zobaczcie już teraz!

Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację
Kod promocyjny BetClic. Premia za rejestrację

BetClic jaki kod promocyjny wpisać?

Aktualny BetClic bonus powitalny to nawet 500 PLN do zdobycia przy porażce odnotowanej w pierwszym kuponie zagranym na stronie bukmachera. To bardzo proste – dokonujesz depozytu numer jeden, stawiasz, a jeżeli nie uda ci się wygrać, to dostaniesz zwrot całej stawki do 500 złotych!

Kwota premii w BetClic zależy tylko od tego, ile dokładnie zdecydujesz się postawić. Możesz zgarnąć, na przykład, 20, 50 czy 100 złotych. Kwota 500 jest maksymalna!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Od samego początku mówiło się o tym, iż bonus powitalny w BetClic będzie za pierwszą wpłatę. Ostatecznie stanęło jednak na tym, iż aktywny jest Betclic cashback.

Aktualny bonus BetClic Polska

Zakładanie konta BetClic nikomu nie powinno sprawić większych problemów. Każda rubryka formularza rejestracyjnego jest stosownie opisana. Dla wielu jedyną zagadką jest tak naprawdę kod promocyjny.

Co to takiego jest? To specjalne hasło, jakie można podać przy zakładaniu konta w BetClic. Obecnie aktywne brzmi „KOD500” i działa bez żadnych problemów!

Nie musisz obawiać się o legalność w tym przypadku, dlatego że BetClic posiada zgody wydawane przez polskie Ministerstwo Finansów. Granie na tej stronie (i odbieranie bonusów) jest zatem całkowicie zgodne z przepisami!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.