Znasz się na rozgrywkach angielskiej ekstraklasy? Postaw kupon zawierający mecze z trzech najbliższych kolejek i stań przed szansą wygrania 250 PLN bonusu!

Konkurs bukmacherski na typowanie Premier League
Konkurs bukmacherski na typowanie Premier League

Oferta obowiązuje między świętami a Nowym Rokiem. Dotyczy trzech kolejek Premier League, które odbędą się w tym czasie, to jest dziewiętnastej, dwudziestej oraz dwudziestej pierwszej.

Każdy gracz, który chce wziąć udział w tej promocji, musi posiadać konto w LvBET. Zadanie numer dwa to postawienie kuponu z przynajmniej dwoma meczami z najbliższej lub trwającej w danym czasie kolejki PL.

Nagrody przyznane zostaną dziesięciu osobom z najwyższymi kursami w wygranych kuponach. Bonus 250 PLN można odebrać tylko raz w jednym etapie konkursu.

Oferta specjalna jest dostępna również na urządzeniach mobilnych, czyli aplikacji LvBET oraz przenośnej stronie internetowej. Nie ma znaczenia, czy grasz na duże stawki, czy nie – istotne jest to, jak bardzo jesteś w stanie pomnożyć zainwestowane pieniądze!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w LvBET, pamiętaj, że możesz założyć je w każdej wolnej chwili. Wszystko to całkowicie przez internet, podobnie jak obstawianie meczów u tego bukmachera.

Podczas rejestracji w LvBET możesz opcjonalnie wykorzystać kod promocyjny na limitowaną ofertę specjalną. Na ten moment hasło bonusowe brzmi „BETONLINE” i jest dostępne dla każdego nowego gracza!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł60% Polaków nadal gra u nielegalnych bukmacherów!
Następny artykułGdzie obstawiać wirtualne mecze?
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)