Znasz się na rozgrywkach angielskiej ekstraklasy? Postaw kupon zawierający mecze z trzech najbliższych kolejek i stań przed szansą wygrania 250 PLN bonusu!

Konkurs bukmacherski na typowanie Premier League
Konkurs bukmacherski na typowanie Premier League

Oferta obowiązuje między świętami a Nowym Rokiem. Dotyczy trzech kolejek Premier League, które odbędą się w tym czasie, to jest dziewiętnastej, dwudziestej oraz dwudziestej pierwszej.

Każdy gracz, który chce wziąć udział w tej promocji, musi posiadać konto w LvBET. Zadanie numer dwa to postawienie kuponu z przynajmniej dwoma meczami z najbliższej lub trwającej w danym czasie kolejki PL.

Nagrody przyznane zostaną dziesięciu osobom z najwyższymi kursami w wygranych kuponach. Bonus 250 PLN można odebrać tylko raz w jednym etapie konkursu.

Oferta specjalna jest dostępna również na urządzeniach mobilnych, czyli aplikacji LvBET oraz przenośnej stronie internetowej. Nie ma znaczenia, czy grasz na duże stawki, czy nie – istotne jest to, jak bardzo jesteś w stanie pomnożyć zainwestowane pieniądze!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w LvBET, pamiętaj, że możesz założyć je w każdej wolnej chwili. Wszystko to całkowicie przez internet, podobnie jak obstawianie meczów u tego bukmachera.

Podczas rejestracji w LvBET możesz opcjonalnie wykorzystać kod promocyjny na limitowaną ofertę specjalną. Na ten moment hasło bonusowe brzmi „BETONLINE” i jest dostępne dla każdego nowego gracza!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.