Pierwsze tegoroczne mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA cieszą się sporą popularnością wśród stęsknionych za dobrą piłką kibiców. Osoby pasjonujące się jednocześnie również zakładami sportowymi mogą z kolei liczyć na promocje bukmacherskie. Jedną z nich przygotowała marka LvBET.

LvBET z bonusem na europejskie puchary

Na wstępie mowa o bonusie od depozytu nawet do kwoty 200 PLN. Legalny bukmacher LvBET dorzuci nam premię w wysokości 50% wpłaty do tej właśnie sumy. Kto może skorzystać z promocji na europejskie puchary?

Mogą to być wyłącznie zarejestrowani klienci wspomnianej powyżej marki, którzy w przeszłości dokonali przynajmniej jednego depozytu na swoje internetowe konto bukmacherskie. Zainteresowała Cię opisywana promocją, ale nie masz jeszcze darmowego konta?

Wystarczy odwiedzić oficjalny portal internetowy marki LvBET i wypełnić prosty formularz, w którym należy podać podstawowe dane osobowe. Można też wpisać specjalne hasło, dzięki któremu gracz może zgarnąć większą premię startową niż ta standardowa.

>>> Ekskluzywny KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE <<<

Osoby, które w przeszłości zarejestrowały już konto i dokonały swojej pierwszej wpłaty, w celu zgarnięcia ekstra środków na zakłady sportowe, muszą dokonać wpłaty co najmniej 25 PLN, a przed jej zatwierdzeniem wybrać opcję „Bonus do 200 PLN”. To cała filozofia.

Bonusowe środki pojawią się na kontach graczy automatycznie i będą aktywne przez 30 dni od momentu dokonania depozytu. Jak z nich skorzystać dowiesz się z regulaminu zamieszczonego na stronie internetowej bukmachera.

Nie masz konta w LvBET i nie chciałbyś go zakładać, ale szukasz promocji na Ligę Mistrzów UEFA. Nie ma problemu. W związku z zakończeniem przerwy zimowej w tych rozgrywkach mamy teraz cały wysyp ofert specjalnych.

U bukmachera Totolotek na graczy czeka akcja „Gram Grubo”, dzięki której po spełnieniu warunków można cieszyć się w tych dniach z wygranych większych aż o 14%.

Z kolei bukmacher TOTALbet oferuje swoim graczom cashback do 100 PLN. W razie przegranej, po spełnieniu kilku warunków, marka zwraca połowę stawki do tej właśnie sumy.

Szczegóły obu tych oferta można znaleźć na oficjalnych stronach internetowych tych firm bukmacherskich. W obu na nowych graczy czekają też zakłady bez depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

Poprzedni artykułPonad 1 000 PLN w pakiecie powitalnym Etoto!
Następny artykułSTS bonus bez depozytu. Limitowany kod promocyjny