Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, o czym pamiętają również firmy bukmacherskie. LvBET przygotował z tej okazji specjalną akcję promocyjną, która nawiązywać będzie do kalendarza adwentowego!

LvBET z kalendarzem adwentowym!
LvBET z kalendarzem adwentowym!

Nie przegap! Adwent w Kościele Katolickim rozpoczyna się w niedzielę 2 grudnia, ale legalny bukmacher LvBET ze swoją świąteczną ofertą specjalną startuje już pierwszego dnia nowego miesiąca.

Na co będą mogli liczyć uczestnicy akcji? Dokładnie tego jeszcze nie wiemy, ale taki już urok kalendarza adwentowego, że każdego dnia, aż do 24 grudnia włącznie, odkrywamy coś nowego!

Z enigmatycznej zapowiedzi samej marki LvBET dowiadujemy się, że gracze będą mogli w tym czasie liczyć na większe wygrane. Jaką przyjmie to formę? Zobaczymy. Ale najpewniej można spodziewać się bonusów, które de facto zredukują podatek. Raczej nie liczylibyśmy na freebety czy też zakłady bez ryzyka.

>>> KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE <<<

Wiemy już też na pewno, że zimowa akcja promocyjna nie będzie skierowana jedynie do fanów piłki nożnej, ale uwzględnieni zostaną też kibice innych dyscyplin. Trudno sobie wyobrazić, żeby w tej grupie zabrakło pasjonatów skoków narciarskich czy siatkówki.

W dniu startu kalendarza adwentowego legalnego bukmachera LvBET, w sobotę 1 grudnia, czeka nas szereg ważnych imprez sportowych. Konkurs Pucharu Świata w skokach, półfinały Klubowych Mistrzostw Świata w Siatkówce, ale też kolejna gala KSW. Wiele wskazuje, że pierwsza niespodzianka dla graczy będzie związana z jednym z tych wydarzeń.

Zainteresowała Cię akcją świąteczna LvBET, ale nie masz jeszcze konta i nie wiesz jak je założyć? Wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę internetową bukmachera i wypełnisz formularz rejestracyjny.

Legalny bukmacher online – www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek daje bonus bez wpłaty!
Następny artykułforBET z ofertą specjalną na Puchar Polski