Mecz Portugalia – Polska zakończy zmagania w fazie grupowej Ligi Narodów UEFA i zarazem będzie ostatnim występem reprezentacji dowodzonej przez Jerzego Brzęczka w 2018 roku. Potyczka Biało-Czerwonych jest też okazją na zgarnięcie bonusu od TOTALbet! 

Najnowszy bonus na mecz Polaków w TOTALbet
Najnowszy bonus na mecz Polaków w TOTALbet

„PORTUGALIA – POLSKA BONUS” to nazwa oferty specjalnej dedykowanej fanom piłkarskiej reprezentacji Polski z okazji jej meczu z Portugalią. Jej uczestnikiem może być każdy zarejestrowany gracz bukmachera TOTALbet.

Udział w promocji nie wymaga od uczestnika akcji żadnego wysiłku. Wystarczy postawić kupon zgodny z regulaminem, a ten zostanie automatycznie zakwalifikowany.

Wystarczy przed północą (do godziny 23:59 w dniu 20 listopada) postawić w TOTALbet zakład SOLO lub AKO o kursie minimalnym 2,00 za dokładnie 120 PLN, pochodzących z salda głównego konta bukmacherskiego gracza.

Zdarzenia na kuponie mającym zostać objętym bonusem mogą pochodzić zarówno z oferty PREMATCH, jak i LIVE. Wyłączone są natomiast zakłady specjalne takie jak Total Boost czy też zdarzenia długoterminowe.

UWAGA! Przynajmniej jedno ze zdarzeń na kuponie musi pochodzić z oferty meczowej legalnego bukmachera TOTALbet na spotkanie Ligi Narodów UEFA pomiędzy Portugalią i Polską, którego początek zaplanowano na godzinę 20:45 czasu polskiego.

Po prawidłowym postawieniu takiego kuponu na naszym koncie bonusowym u opisywanego bukmachera pojawi się dodatkowe środki w wysokości 120 PLN, które podlegają trzykrotnemu obrotowi zanim możliwa będzie ich wypłata.

Ważną informacją dla wielu z Was będzie także fakt, że każdy uczestnik tej akcji specjalnej będzie zakwalifikowany do niej tylko raz, co oznacza, że można zgarnąć tylko jeden taki bonus!

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem TOTALbet, a zainteresowała Cię opisywana promocja, to możesz odwiedzić oficjalną stronę internetową bukmachera, gdzie zapoznasz się z warunkami rejestracji i bogatą ofertą powitalną.

Legalny bukmacher online – www.TOTALbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRano wstajesz, w forBET bonus dostajesz
Następny artykułW Etoto bonus bez depozytu!