Ostatnimi czasy coraz więcej osób deklaruje, że zakłady na piłkę nożną są tym, co chcą robić w najbliższym czasie – w końcu nic dziwnego, z racji tego, że jest coraz bliżej do euro. Jednakże w jaki sposób można obstawiać piłkę, aby zarobić? O tym dowiesz się już za chwilę!

Obstawianie piłki nożnej – poradnik 2021

Informacje rządzą bukmacherką

Nieoceniona jest informacja o każdym wyniku danego wydarzenia sportowego. Powinieneś także rozumieć wyniki i tabele danego wydarzenia sportowego. Nie zapomnij także o transferach, komunikatach prasowych, trenerach i przemówieniach zawodników. Śledząc takie wiadomości, możesz lepiej przewidzieć wynik gry, ale oczywiście to nie wszystko, ponieważ jeśli masz dostęp do informacji, które nie są dostępne dla szerszej publiki o danym klubie bądź sportowcu, to masz zdecydowanie większe szanse na wygraną.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Zarządzanie swoimi pieniędzmi mądrze

Dobre praktyki zarządzania funduszami pomogą Ci zmniejszyć ryzyko utraty wszystkich środków. Aby tego uniknąć, musisz ściśle przestrzegać pewnych zasad. Najpierw musisz zdefiniować miesięczną kwotę, którą chcesz przeznaczać na swoje zakłady. Nie mogą to być pieniądze przeznaczone na gospodarstwo domowe czy bieżące wydatki. Ważne jest, aby przestrzegać tej zasady, ponieważ utrata tych środków wtedy nie zakłóci normalnego tempa życia – i nie musisz martwić się o budżet.

Jeśli jednak nie potrafisz tego kontrolować, to dobrym sposobem na ograniczenie się jest zainstalowanie aplikacji mobilnej od bukmachera, która automatycznie blokuje Twoje próby obstawiania zakładów po osiągnięciu określonego limitu. Jest to ważne, ponieważ w ten sposób będziesz mógł uniknąć straty. Idealnie kwota nie powinna przekraczać 2-3% miesięcznego budżetu domowego.

Co warto wiedzieć o zakładach na piłkę nożną?

Jeśli dopiero zaczynasz, jedną z najważniejszych sugestii, które możemy Ci przekazać na tym etapie, jest przeczytanie kilku poradników bukmacherskich. Musisz wiedzieć, jaki jest najpopularniejszy rodzaj zakładów i jakie znaczenie mają skróty stosowane przez bukmachera. Ten krok może zająć trochę czasu, ale z pewnością pozwoli uniknąć pewnych błędów, które popełnia sporo początkujących graczy.

Jeśli chcesz zarobić

Lepiej wtedy nie stawiać na miecze pierwszej ligi – bo firma bukmacherska zazwyczaj stawia tam najlepszych analityków – chyba że dzieje się tak tylko z powodów emocjonalnych, ale w tym przypadku nigdy nie należy spodziewać się zwycięstwa. Jeśli chcesz zarabiać, powinieneś postawić na trzecią lub czwartą ligę, bo tam zazwyczaj nad zakładami pieczę sprawują początkujący analitycy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj!

Staraj się traktować zakłady bukmacherskie jako zabawę – w ten sposób najłatwiej będzie ci przyjąć porażkę, która niestety, ale na zakładach u legalnego bukmachera trafia się często, i tak naprawdę nieważne, czy jesteś doświadczonym typerem, czy też początkującym – przegrana może zdarzyć się nawet wtedy, kiedy uważasz, że twój zakład został w pełni dobrze przeanalizowany.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady na żywo, aby za często nie przegrywać?
Następny artykułCzy warto jest korzystać z oferty gry bez podatku?