LVBet to legalny polski bukmacher. Nowi gracze mogą liczyć na ciekawą promocję powitalną, interesującą ofertę zakładów oraz możliwość przetestowania wielu ciekawych funkcjonalności. Jakie są opinie o tym bukmacherze? Czy warto obstawiać? Zaraz się temu przyjrzymy. 

Opinie o bukmacherze LVBet
Opinie o bukmacherze LVBet

LVBet to stosunkowo młody bukmacher, który wystartował w 2016 roku. Wielu graczy doceniło wtedy jego odmienność i otwarcie na gracza. Nie da się ukryć, że start LVBet miał ogromny wpływ na pozostałych bukmacherów, którzy poczuli się zagrożeni i zaczęli szybko poprawiać swoją ofertę. Jak wygląda sytuacja LVBet po 3 latach na rynku?

Opinie o stronie LVBet

Strona bukmachera LVBet prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Wszystko utrzymane jest w ciemnych, przyjemnych dla oka barwach, dzięki czemu nie ma problemów z obstawianiem w nocy. Każda funkcja jest czytelna i łatwo określić, do czego służy. Nie ma także większych trudności z obstawianiem kuponów. Opinie o stronie internetowej tego bukmachera są niezwykle pozytywne, dlatego też nie możemy powiedzieć o niej złego słowa. Warto zarejestrować się u tego bukmachera choćby dlatego, żeby sprawdzić, jak powinna wyglądać dobra strona internetowa bukmachera

Betclic kod promocyjny 2020
Bukmacher Betclic kod promocyjny 2020

Opinie o ofercie LvBet

LVBet posiada bardzo szeroką ofertę zakładów na wszystkie bardziej i mniej popularne dyscypliny sportowe. Typerzy mogą obstawiać dziesiątki różnych dyscyplin, setki meczów i tysiące rynków każdego dnia. Warto te nadmienić, że LVBet jako jedyny bukmacher w Polsce pozwala nam obstawiać zakłady Fame MMA. Oferta zakładów na żywo również prezentuje się całkiem ciekawie, choć nie da się ukryć, że inni bukmacherzy mają nieco lepsze propozycje. Jedyne złe opinie dotyczą marży bukmachera, która oscyluje w granicach 6-10%, przez co w dużej części przypadków spotykamy się z naprawdę mało atrakcyjnymi kursami. Najlepsze kursy znajdziemy na najbardziej popularnych ligach piłkarskich, ale w dalszym ciągu nie jest to coś, czym można by się chwalić. 

Równie dobre prezentuje się oferta na sporty wirtualne oraz e-sport. 

Opinie o bonusach i promocjach powitalnych LVBet

Bukmacher LVBet posiada bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną. Każdy nowo zarejestrowany gracz ma możliwość skorzystać z tzw. Mistrzowskiego Pakietu Powitalnego, który daje nam aż 1500 złotych za dwa pierwsze depozyty do bukmachera. Jak otrzymać ten bonus? 

Na start można dostać LvBET bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Wystarczy przy rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE i wysłać e-mail do bukmahcera z prośbą o przyznanie premii!

Lvbet kod promocyjny
Lvbet kod promocyjny

Musimy tylko zarejestrować nowe konto i dokonać wpłaty minimum 50 złotych. Oczywiście, w celu otrzymania pełnego bonusu musimy wpłacić dużo więcej, tj. 1000 złotych. Po dokonaniu wpłaty otrzymujemy od bukmachera bonus w wysokości 1% depozytu oraz mnożnik kursu całkowitego x100. Teraz pozostaje nam tylko przygotować kupon składający się z minimum 3 zdarzeń, których łączny kurs wynosił będzie 2.50 (pojedyncze zdarzenie musi mięć kurs 1.25). Pozwoli nam to aktywować nasz mnożnik. Teraz musimy liczyć na szczęście i to, że uda nam się wygrać. Z pierwszego bonusu możemy zdobyć całe 1000 złotych, które przed wypłatą musimy czterokrotnie obrócić na kuponach o kursie minimalnym 2.00.

Druga promocja jest bardzo podobna. Wszystkie zasady dotyczące zdobycia bonusu są takie same, ale otrzymamy maksymalnie 500 złotych. Na szczęście w tym przypadku warunki obrotu są dużo mniej uciążliwe i zdobyte pieniądze dostaniemy już po trzykrotnym ich obrocie.

Istnieje także promocja dla graczy, którzy wpłacają mniej niż 50 złotych, ale wymaga ona skontaktowania się z pracownikami bukmachera za pomocą wiadomości e-mail. Więcej informacji znajdziecie na stronie LVBet.

Bonus powitalny w LVBet jest bardzo atrakcyjny. Bukmacher oferuje nam aż 1500 złotych w dwóch depozytach. Niestety bardzo ciężko jest zdobyć ten bonus, gdyż trzeba mieć szczęście i wykonać dobrą analizę, by nasz pierwszy postawiony promocyjny kupon wszedł. 

Opinie o innych bonusach LVBet

LVBet oferuje także kilka całkiem przyjemnych promocji dla stałych graczy. Jedną z nich jest Bezpieczny kupon 5+, który pozwala nam odebrać bonus w postaci zwrotu stawki do 50 złotych, jeśli tylko jeden typ na kuponie okaże się nietrafiony. Promocja ta odnawia się co tydzień, dzięki czemu w skali roku możemy zdobyć naprawdę duże pieniądze. 

Szybkie wypłaty wygranych w LVBet
Szybkie wypłaty wygranych w LVBet

Multikozak to promocja, która aktywuje się w momencie, w którym stawiamy kupon z co najmniej 4 zakładami. Polega ona na tym, że bukmacher powiększa nam wygraną na kuponie, w zależności od tego, ile meczów obstawiliśmy. Maksymalnie do zdobycia jest aż +25%, a w ciągu tygodnia można zdobyć tak nawet 1000 złotych.

Oprócz wyżej wymienionych znajdziemy jeszcze mnóstwo promocji na sporty wirtualne i e-sport, a także możemy liczyć na bonusy lojalnościowe, jeśli tylko jesteśmy aktywnymi graczami. 

Rejestracja w LVBet

LVBet oferuje klientom możliwość skorzystania z szybkiej rejestracji, bez potrzeby natychmiastowego wysyłania dowodu osobistego. Jest to duże usprawnienie, gdyż pozwala na obstawianie od razu po rejestracji. Musimy jednak liczyć się z tym, że dopóki nie zweryfikujemy tożsamości, nie damy rady wypłacić pieniędzy. Warto więc zdecydować się na to jak najszybciej, by później nie czekać na wypłatę przez kilka dni. 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Betgames bonus bez depozytu 2020. Jak dostać 1229 PLN?
Następny artykułCo to jest Betgames od bukmachera STS?
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)