Poniedziałkowym spotkaniem West Ham United Łukasza Fabiańskiego z Liverpoolem FC zakończona zostanie 25. kolejka angielskiej Premier League. Jest to też ostatnia szansa na wzięcie udziału w weekendowej promocji TOTALbet!

Ostatnia szansa na cashabck Premier League od TOTALbet!
Ostatnia szansa na cashabck Premier League od TOTALbet!

Udział w tytułowej akcji specjalnej mogą wziąć wszyscy zarejestrowani klienci marki TOTALbet, którzy w dniu dzisiejszym, w poniedziałek 4 lutego, zdecydują się postawić zakład na mecze bieżącej kolejki Premier League.

Promocja polega na tym, że opisywany bukmacher zwróci połowę stawki, jeśli zakład spełniający warunki zawarte w regulaminie okaże się przegrany. Jakie to warunki? Jest ich dosłownie kilka:

  • kurs minimalny kuponu to 2,00
  • minimalna stawka zakładu to 50 PLN
  • zdarzenia wyłącznie z oferty na 25. kolejkę Premier League
  • z promocji wyłączone są zakłady specjalne, np. Total Boost

WAŻNE! Zwrot 50% stawki można otrzymać tylko z pierwszy kupon, a jego maksymalna wysokość to 200 PLN. Otrzymają ją gracze, którzy postawili zakład za 400 PLN lub więcej.

Cashback, zanim będzie możliwa jego wypłata na konto bankowe, musi zostać obrócony trzykrotnie w zakładach sportowych po kursie minimalnym 2,00. Na takim kuponie muszą się jednak znaleźć przynajmniej trzy zdarzenia o kursie nie mniejszym niż 1,20.

W odróżnieniu do wcześniejszych tego typu promocji, tym razem nie trzeba zwracać się o przyznanie należnego zwrotu. Stanie się to automatycznie po spełnieniu opisanych wcześniej warunków.

Nie masz jeszcze konta? Jego otworzenie zajmuje tylko parę chwil i jest całkowicie bezpłatne, a na nowych graczy czeka pakiet powitalny (freebet 25 PLN i bonus 100% do 500 PLN).


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWszyscy na Bali… z Totolotkiem!
Następny artykułPonad 1 000 PLN w pakiecie powitalnym Etoto!