Pewniaki to typy, których szuka się cały czas. Jeżeli kogoś interesuje granie na Ligue 1, powinien zapoznać się z przygotowanym przez nas materiałem!

Pewniaki na Ligue 1. Typowanie i regularne zarabianie na meczach
Pewniaki na Ligue 1. Typowanie i regularne zarabianie na meczach

Zakłady na mecze ligi francuskiej

Nikt nie zagwarantuje wam tego, że będziecie wygrywać w każdym zagranym kuponie. Może inaczej – zapewniać będą was o tym wszyscy, ale żadna z takich osób nie będzie miała szczerych intencji. Jeżeli gracie zakłady na mecze ligi francuskiej tylko dlatego, że są podobno łatwe do typowania, możecie się dość szybko zdziwić.

Zaletą grania na Ligue 1 jest to, że można z powodzeniem obstawiać wiele zakładów, a nie tylko typy na zwycięzców. Francuska piłka jest dobrym pomysłem, jeśli lubimy śledzić statystyki i często gramy na overy/undery.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dobra wiadomość jest również taka, iż typy na ligę francuską są dostępne w zasadzie na każdej stronie bukmacherskiej w kraju. Nie ma znaczenia czy gramy w popularnym serwisie, czy mało znanym – na pewno znajdziemy u niego rozgrywki z Francji i nie chodzi tutaj wcale o spotkania tylko najlepszych drużyn.

Co jest najtrudniejsze w obstawianiu Ligue 1?

Nie ma ligi łatwej do obstawania oraz takiej, która jest wybitnie trudna dla każdego typera. Ligue 1 można obstawiać z powodzeniem, ale trzeba mieć wiedzę na temat rozgrywek we Francji i dobrze się na nich znać. Nikt nie powiedział, że nie można się tego nauczyć. Nawet jeśli początki łatwe nie będą, do pewnej perfekcji, jest w stanie dojść każdy.

Przy graniu na Ligue 1 trudne jest niekiedy przewidzenie porażki jakiegoś zespołu. Często w tej lidze zespół wygrywa mecz za meczem, by potem odnotować jedną czy dwie porażki pod rząd. Wystarczy spojrzeć na historię meczów PSG. Teoretycznie to mocna drużyna, która nie ma sobie równych na krajowym podwórku, a mimo to o sezon potrafi przegrać nawet kilka razy.

Gdzie obstawiać? W STS dostępny jest bonus bez depozytu!

Ogromny wybór zakładów na stronie internetowej www.STS.pl pozwala nam na wybranie takiego zakładu na Ligue 1 (oraz inne rozgrywki), jakiego w danym momencie najbardziej nam potrzeba. Dodatkowym atutem tego bukmachera jest to, że z kodem promocyjnymBETONLINE” możemy u niego otrzymać premię bez wpłaty.

Dobra wiadomość: na stronie www.STS.pl oraz w aplikacji do typowania można nie tylko stawiać zakłady na mecze Ligue 1, ale także oglądać je i to całkowicie za darmo! Wszystko dostępne w ramach usługi STS TV, która tak działa w praktyce:

Uwaga! Przy rejestracji na stronie www.STS.pl można otrzymać aż 29 PLN bez depozytu, a oprócz tego na nowych klientów czeka premia 100% do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden oraz 20 PLN zakładu bez ryzyka w kartach STS Betgames!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajbezpieczniejsze wakacje na prywatnej wyspie
Następny artykułJak obstawiać zakłady na żywo, aby za często nie przegrywać?
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)