23 maja Polska zagra z Kolumbią w meczu MŚ U-20. Forbet pozwala graczom na stawianie na Biało-Czerwonych kompletnie bez ryzyka!

Polska vs Kolumbia U20 bez ryzyka w Forbet!
Polska vs Kolumbia U20 bez ryzyka w Forbet!

Forbet zwrot za przegraną

Promocja jest dostępna tylko w dniu 23 maja. Właśnie na wtedy zaplanowano spotkanie reprezentacji Polski U20 z Kolumbią. Start pojedynku o godzinie 20.30.

Jeżeli chcesz otrzymać pełny zwrot stawki, musisz zagrać kupon za 49 lub 99 PLN, w którym zawrzesz tylko i wyłącznie typ na zwycięstwo Polski przeciwko Kolumbii.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Forbet nie kwalifikuje do promocji kuponów AKO, czyli liczą się tylko i wyłącznie typy SOLO. Stawka musi wynosić dokładnie tyle, co wymaga tego regulamin.

Cashback u bukmachera 2019

Zwrot następuje automatycznie i wynosi dokładnie 100% wniesionej stawki. Bukmacher Forbet na jedno konto przyznaje tylko jeden cashback i nie ma od tego żadnych wyjątków.

Nie masz jeszcze konta w Forbet? Możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili, a to wszystko nawet z dodatkowym bonusem w wysokości 50 PLN! Podajemy w tym celu jedynie kod promocyjny BETONLINE.

A ty wykorzystałeś już swój cashback Forbet czy jeszcze tego nie zrobiłeś? Pamiętaj, że oferta jest ważna tylko do rozpoczęcia meczu Polska – Kolumbia, tak więc masz już niewiele czasu!

A może wolisz mistrzostwa świata w innej dyscyplinie i zainteresuje cię bonus na MŚ w hokeju? 😉

——

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł500 PLN na hokejowe MŚ 2019!
Następny artykułFinał Ligi Mistrzów bez ryzyka w STS! 200 PLN dla nowych graczy!
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)