23 maja Polska zagra z Kolumbią w meczu MŚ U-20. Forbet pozwala graczom na stawianie na Biało-Czerwonych kompletnie bez ryzyka!

Polska vs Kolumbia U20 bez ryzyka w Forbet!
Polska vs Kolumbia U20 bez ryzyka w Forbet!

Forbet zwrot za przegraną

Promocja jest dostępna tylko w dniu 23 maja. Właśnie na wtedy zaplanowano spotkanie reprezentacji Polski U20 z Kolumbią. Start pojedynku o godzinie 20.30.

Jeżeli chcesz otrzymać pełny zwrot stawki, musisz zagrać kupon za 49 lub 99 PLN, w którym zawrzesz tylko i wyłącznie typ na zwycięstwo Polski przeciwko Kolumbii.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Forbet nie kwalifikuje do promocji kuponów AKO, czyli liczą się tylko i wyłącznie typy SOLO. Stawka musi wynosić dokładnie tyle, co wymaga tego regulamin.

Cashback u bukmachera 2019

Zwrot następuje automatycznie i wynosi dokładnie 100% wniesionej stawki. Bukmacher Forbet na jedno konto przyznaje tylko jeden cashback i nie ma od tego żadnych wyjątków.

Nie masz jeszcze konta w Forbet? Możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili, a to wszystko nawet z dodatkowym bonusem w wysokości 50 PLN! Podajemy w tym celu jedynie kod promocyjny BETONLINE.

A ty wykorzystałeś już swój cashback Forbet czy jeszcze tego nie zrobiłeś? Pamiętaj, że oferta jest ważna tylko do rozpoczęcia meczu Polska – Kolumbia, tak więc masz już niewiele czasu!

A może wolisz mistrzostwa świata w innej dyscyplinie i zainteresuje cię bonus na MŚ w hokeju? 😉

——

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.