Nawet 1 040 PLN dodatkowych środków na grę mogą zgarnąć osoby, które w lutym zarejestrują swoje konto u legalnego bukmachera Etoto. Chcesz poznać więcej szczegółów?

Ponad 1 000 PLN w pakiecie powitalnym Etoto!
Ponad 1 000 PLN w pakiecie powitalnym Etoto!

1 lutego opisywany na wstępie bukmacher przedstawił swoją ofertę dla nowych klientów. Składa się ona z aż czterech różnych promocji, więc chyba każdy może znaleźć coś dla siebie. Zwłaszcza, że niektóre nie wymagają żadnej wpłaty.

Pierwszą premię, w postaci darmowego zakładu, można otrzymać już za samo założenie konta. O ile zostanie ono pozytywnie zweryfikowane na podstawie przesłanych skanów dowodu tożsamości.

Druga to bonus aż 200% do 100 PLN, który zostanie przyznany z pierwszy depozyt dokonany po założeniu konta. Trzecią można zgarnąć za drugą wpłatę. Mowa o premii 100% aż do 900 PLN. To daje nam łącznie 1 020 PLN.

Ale to wciąż nie wszystko. Gracze, którzy zdecydują, że ich drugi depozyt to będzie 40 PLN lub więcej, otrzymają jeszcze jeden freebet 20 PLN. W tym miejscu należy wspomnieć, że zgodę na darmowy zakład trzeba zatwierdzić w okienku pop-up, który pojawi się na ekranie,

WAŻNE! Darmowe zakłady muszą zostać wykorzystane na urządzeniach mobilnych. W tym celu można pobrać bezpłatne oprogramowanie, aplikację na sprzęt przenośny.

Znajduje się ono na oficjalnym portalu bukmachera Etoto. Tak jak formularz rejestracyjny i szczegółowy regulamin opisywanej promocji na start.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOstatnia szansa na cashabck Premier League od TOTALbet!
Następny artykułLvBET z bonusem na europejskie puchary