Już we wtorek 20 listopada reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra swój ostatni mecz międzynarodowy w 2018 roku. Legalny bukmacher LvBET przygotował na tę okazję specjalną promocję!

Biało-Czerwonych czeka największe wyzwanie za kadencji Jerzego Brzęczka, wyjazdowe spotkanie Ligi Narodów UEFA z Portugalią, w którym polskiej drużynie narodowej nie będzie mógł pomóc z powodu kontuzji Robert Lewandowski.

W tym trudnym dla kibiców reprezentacji okresie LvBET przygotował wyjątkową ofertę specjalną dla swoich klientów. Specjalny bonus +14% do wygranej, dzięki czemu gracze nie odczują w swojej kieszenie podatku od gier i zakładów wzajemnych.

Jak skorzystać z oferty specjalnej bukmachera LvBET? Nic prostszego. Organizator nie wymaga od uczestników zapisów, wpisywania kodów czy zgłaszania się po odbiór. Wystarczy tylko spełnić kilka regulaminowych wymogów i system zakwalifikuje nas automatycznie.

Co trzeba dokładnie zrobić, żeby zakwalifikować się do akcji promocyjnej? Kupon musi zostać postawiony w aplikacji mobilnej LvBET. Zakłady zawarte w tradycyjny sposób przez stronę internetową opisywanej firmy bukmacherskiej i jej wersję mobilną nie będą brane pod uwagę.

Ważny jest też sam moment obstawienia kuponu. Musi do tego dojść w dniu meczu Portugalia – Polska. Akcja bonusowa będzie aktywna od godziny 18:45 do 22:45, a więc na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego aż do momentu zakończenia spotkania.

W promocji będą brane pod uwagę zarówno zakłady przedmeczowe, jak i zdarzenia na żywo, ale muszą zostać obstawione za środki własne, a nie bonusowe. Gracze LvBET nie są ograniczeni wyłącznie do obstawiania zdarzeń pochodzących z oferty na mec Portugalia – Polska, ale wszystkie zakłady na kuponie muszą dotyczyć rozgrywek Ligi Narodów UEFA.

W momencie, gdy kupon spełniający te wszystkie warunki okaże się trafiony, to klient LvBET otrzyma bonus +14% do wygranej.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułJak odebrać niezwykły bonus w TOTALbet?