Po dwóch tygodniach przerwy rozgrywki wznawiają najlepsze klubowe rozgrywki w świecie futbolu – UEFA Champions League. Bukmacherzy z tej okazji przygotowali liczne promocję, a jedną z nich można znaleźć w BetClic.

Promo BetClic na Ligę Mistrzów UEFA. Tylko do 6 listopada!

BetClic cashback na LM

Już na wstępie należy zaznaczyć, że tytułowa oferta specjalna przyszykowana przez markę BetClic dotyczy tylko i wyłącznie meczów 4. kolejki zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA, co oznacza, że wygasa o godzinie 23:59 w dniu 6 listopada (środa) . Niewykluczone jednak, że będzie ponawiana przez organizatora w przyszłości.

Kto może z niej skorzystać? Praktycznie wszyscy pełnoletni gracze zarejestrowani w serwisie online opisywanego operatora zakładów bukmacherskich. Pod warunkiem, że wcześniej zdecydują się dołączyć do akcji klikając w opcję „DOŁĄCZ TUTAJ” na oficjalnej stronie bukmachera.

Jakie warunki należy spełnić? Do opisywanego promo kwalifikuje się pierwszy kupon wielokrotny, składający się z co najmniej 5 zdarzeń na bieżącą kolejkę LM, o łącznym kursie minimalnym 5,00 i postawiony co najmniej za 20 PLN. Obojętnym jest czy typy pochodzą z oferty live czy tej przedmeczowej.

W przypadku zagrania takiego właśnie kuponu gracz może liczyć na zwrot stawki w wysokości 100% wkładu do 40 PLN maksimum, pod warunkiem, że na kuponie nie wszedł tylko jeden zakład.

Promo BetClic na Ligę Mistrzów UEFA. Tylko do 6 listopada!

Kod promocyjny BetClic

Legalny bukmacher BetClic oferuje swoim graczom nie tylko promocje tematyczne. Ma również ofertę specjalną dla nowo zarejestrowanych graczy, czyli tzw. ofertę powitalną, z której może skorzystać każdy nowy klient.

Mowa o cashbacku do 510 PLN, który można zdobyć podczas wypełniania formularza rejestracji. Trzeba tylko pamiętać o wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego. Inaczej cashback w Betclic nie będzie możliwy do odebrania.

W chwili obecnej jest to hasło KOD510, ale przed podjęciem decyzji warto upewnić się, czy jest ono wciąż aktualne, bo operatorzy czasem zmieniają swoje promocje bukmacherskie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczne granie u bukmachera. Jak nie dać się oszukać?
Następny artykułZ okazji meczu Polska – Słowenia zakład bez ryzyka w STS!