Legalny bukmacher forBET przygotował ofertę specjalną dla graczy, którzy dzień lubią zaczynać od obstawiania wyników zdarzeń sportowych. Na co możesz liczyć i jak to zdobyć? O tym dowiesz się z naszego artykułu.

Promocja dedykowana rannym ptaszkom zakłada bonus +14% do wygranego kuponu. Jest to akcja ogólnodostępna dla wszystkich klientów bez wcześniejszego zapisywania się do niej. Po spełnieniu warunków określonych w regulaminie nie trzeba się również zgłaszać po premię. Wszystko dzieje się automatycznie, bez naszego udziału.

Co trzeba dokładnie zrobić, żeby załapać się na dodatkowe środki od bukmachera forBET? Nic wielkiego. Wystarczy pomiędzy godziną 6:00 a 10:00 rano postawić zakład składających się z trzech typów, w tym ze zdarzenia specjalnego o kursie 1,14, które można znaleźć w zakładce „Wygrywaj więcej 14%”.

W zasadzie to wszystko. Choć trzeba jeszcze pamiętać o tym, że do udziału w porannej akcji promocyjnej kwalifikują się zakłady z oferty przedmeczowej, jak i te grane na żywo. Wyłączone są jedynie zdarzenia z oferty na sporty wirtualnej. Kupon musi być też postawiony za środki własne gracza.

Dobrą informacją jest to, że oferta bonusowa nie jest ograniczona wyłącznie do jednego kuponu na uczestnika. Każdy zakład spełniający warunki promocji kwalifikuje się do przyznania dodatkowej premii.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera forBET, a jesteś nim zainteresowany, to nie zwlekaj. Poranna promocja jest ograniczona czasowo i w każdej chwili może dobiec końca. Szkoda byłoby przegapić taką okazję.

Otworzenie konta w forBET zajmuje zaledwie kilka minut i nie stanowi żadnej trudności. Przy okazji wypełniania formularza rejestracyjnego możesz skorzystać też z dodatkowej oferty powitalnej. Musisz tylko w specjalnej rubryce wpisać kod promocyjny: BETONLINE.

Sprawdź aktualny bonus powitalny na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak odebrać niezwykły bonus w TOTALbet?
Następny artykułNajnowszy bonus na mecz Polaków w TOTALbet