Do rozegrania pozostały jeszcze dwa mecze 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski. Dokładnie po jednym spotkaniu w środę 13 marca i w czwartek 14 marca. W tych dniach obowiązuje też oferta specjalna sponsora tytularnego rozgrywek. Zainteresowany szczegółami?

Specjalna promocja na Puchar Polski w Totolotku!
Specjalna promocja na Puchar Polski w Totolotku!

Darmowe zakłady na Puchar Polski

Akcja będzie jeszcze aktywna tylko rzez dwa dni, więc od razu przejdźmy do szczegółów. W jej ramach, każdego dnia, można zgarnąć freebet o wartości do 30 PLN. Jego wielkość zależy od wniesionej stawki i wynosi jej połowę, do wskazanego powyżej maksimum.

Jak go zgarnąć? To naprawdę proste. Wystarczy postawić 13 marca (środa) i/lub 14 marca (czwartek) kupon złożony z co najmniej czterech różnych typów o kursie minimalnym większym od 1,05. Przynajmniej jedno ze zdarzeń musi dotyczyć meczów Totolotek Pucharu Polski.

Każdy uczestnik akcji ma szansę na zdobycie dokładnie jednego darmowego zakładu w dniu meczowym krajowego pucharu, więc na przestrzeni całej akcji można było zgarnąć nawet trzy freebety po 30 PLN.

Totolotek – rejestracja konta

Opisywana akcja skierowana jest do klientów legalnego bukmachera Totolotek. Nie zarejestrowałeś jeszcze swojego internetowego konta? Nic nie szkodzi. Możesz zrobić to w każdej chwili i dosłownie w parę minut.

Nie dość, że jest to całkowicie bezpłatne, to jeszcze na nowych graczy czeka oferta powitalna, w ramach której można zgarnąć ekstra środki na grę w zakładach sportowych. Mowa o freebecie 20 PLN i bonusie od depozytu do 1 000 PLN!

Zgodnie z terminarzem ćwierćfinałów zmagań o krajowy puchar, w środę czeka nas konfrontacja Rakowa Częstochowa z Legię Warszawa, a w czwartek Puszczy Niepołomice z Miedzią Legnica.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEurowizja 2019 bukmacherzy typują. Kto wygra?
Następny artykułSprawdź promocje na eliminacje EURO 2020!