Długo wyczekiwany moment w końcu nadszedł. To już dziś reprezentacja Polski w piłce nożnej rozpocznie eliminacje do Mistrzostw Europy 2020. Pamiętają o tym również legalni bukmacherzy, którzy przygotowali z tej okazji oferty specjalne dla swoich graczy!

Sprawdź promocje na eliminacje EURO 2020!

Zakład bez ryzyka

Oficjalny sponsor reprezentacji Polski, firma bukmacherska STS, oferuje swoim klientom zakład bez ryzyka nawet do 200 PLN! Nie jest to jednak akcja dla wszystkim. Mogą w niej wziąć udział tylko te osoby, które zdecydowały się założyć swoje internetowe konto w dniach 20-21 marca (do godziny 23:59) i postawią kupon za środki z depozytu.

Gdy taki kupon okaże się przegrany to legalny bukmacher zwróci graczowi stawkę zakładu (pomniejszoną o podatek), jeśli ten spełnia warunki promocji, czyli m.in. zostanie rozliczony do godziny 23:59 w dniu 24 marca (niedziela).

Konto online, którego posiadanie jest niezbędne do wzięcia udziału w opisywanej akcji, zarejestrujesz na oficjalnym portalu marki. WAŻNE! Promo na EURO 2020 łączy się z bonusem od pierwszego depozytu (100% do do 1 000 PLN)!

Freebet 29 PLN w STS; Kod: BETONLINE

Bonusy +14%

Jedną z najczęstszych form okazjonalnych promocji bukmacherskich są te oferujące graczom (de facto) grę bez podatku, który biorą na siebie poszczególne firmy, odciążając tym samym graczy.

W LvBET taka właśnie oferta specjalna jest dostępna z okazji meczów eliminacji UEFA EURO 2020. Niezbędne jest jednak posiadanie aplikacji mobilnej tej marki oraz typowanie wyłącznie meczów wspomnianych rozgrywek.

Z podobnego założenia wyszedł Totolotek, który przygotował kolejną odsłonę akcji „Gram Grubo”. W jej ramach można zgarnąć bonus +14%, a promocja dotyczy całej oferty. Z tym, że na kuponie musi znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie z meczu Austria – Polska.

Darmowy zakład

Marka TOTALbet oferuje swoim graczom freebet o wartości 25 PLN. Wystarczy zagrać kupon za dokładnie 49 PLN, na którym znajdzie się zakład na spotkanie Biało-Czerwonych z Austrią. Darmowy zakład musi z kolei zawierać zdarzenie z pojedynku Polaków z Łotyszami.

Zarówno w tym przypadku, jak i w pozostałych opisanych powyżej promocjach, szczegółowe regulaminy ofert specjalnych można znaleźć na oficjalnych stronach legalnych firm bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

Poprzedni artykułSpecjalna promocja na Puchar Polski w Totolotku!
Następny artykułPGE Ekstraliga Zakłady Bukmacherskie. Cashback 99 PLN w Forbet!