U jakiego bukmachera znaleźć można lepszy bonus na start – STS czy Betclic? Sprawdzamy aktualne promocje dla nowych graczy!

STS czy Betclic - gdzie jest lepszy bonus na start?
STS czy Betclic – gdzie jest lepszy bonus na start?

STS czy Betclic – co lepsze?

Porównywarka bukmacherów ma sens tylko wtedy, gdy sprawdzamy dokładnie to samo. Warto podkreślić, że bukmacherzy mają często zupełnie inne wady oraz zalety, a tym samym ich oferta przystosowana jest dla różnych typów graczy.

Dostępny w STS bonus na start to przede wszystkim 29 PLN bez wpłaty. Premię tę otrzymuje się w formie freebetu i to bez konieczności dokonywania przelewu!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Aby uruchomić bonus powitalny w STS wystarczy wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. Co bardzo ważne, przy wpłacie numer jeden można zyskać dodatkowo nawet 1200 zł!

Jeżeli chodzi o Betclic, tutaj kod promocyjny brzmi „KOD500„. Nowi gracze z kolei nie otrzymują premii za pierwszy depozyt, lecz mogą liczyć na zwrot w przypadku porażki.

Jaki bonus w STS, a jaki w Betclic?

Bukmacher Betclic pod uwagę bierze pierwszy kupon zagrany przez gracza. Jeżeli okaże się on przegrany, następuje zwrot do 500 złotych. Cashback jest w wysokości 100% wartości stawki!

Dla każdego najlepszy bukmacher to nieco inna definicja. Niektórzy wolą zgarniać coś od razu, a inni liczą na możliwość postawienia pierwszego kuponu z większym ryzykiem.

Mimo wszystko, STS oferuje wyższy bonus na start. Nie daje jednak kasy w przypadku przegranej, dlatego jego promocja powitalna nie jest koniecznie dla wszystkich najbardziej odpowiednia!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.