U jakiego bukmachera znaleźć można lepszy bonus na start – STS czy Betclic? Sprawdzamy aktualne promocje dla nowych graczy!

STS czy Betclic - gdzie jest lepszy bonus na start?
STS czy Betclic – gdzie jest lepszy bonus na start?

STS czy Betclic – co lepsze?

Porównywarka bukmacherów ma sens tylko wtedy, gdy sprawdzamy dokładnie to samo. Warto podkreślić, że bukmacherzy mają często zupełnie inne wady oraz zalety, a tym samym ich oferta przystosowana jest dla różnych typów graczy.

Zakładamy jednak, że STS czy Betclic są już wam dobrze znane i to właśnie na nich chcecie się skupić. Którego z tych bukmacherów polecić można bardziej i czy w ogóle da się jednoznaczne znaleźć odpowiedzieć na to pytanie?

Kod promocyjny BetFan 2019

Bonusy powitalne w STS oraz Betclic. Gdzie jest lepszy?

Dostępny w STS bonus na start to przede wszystkim 29 PLN bez wpłaty. Premię tę otrzymuje się w formie freebetu i to bez konieczności dokonywania przelewu!

Aby uruchomić bonus powitalny w STS wystarczy wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. Co bardzo ważne, przy wpłacie numer jeden można zyskać dodatkowo nawet 1200 zł!

Pod tym względem na pewno wygrywa STS, bo tak naprawdę zarówno jego bonus bez depozytu, jak i premia za wpłatę są wyższe. Gracze także uważają tak samo, bo STS jest znacznie popularniejszym bukiem od Betclic.

A co na start oferuje Betclic? Jest to zupełnie innego rodzaju premia, a mianowicie cashback, czyli zwrot w przypadku przegranej w pierwszym kuponie postawionym online.

Tak odbiera się 29 PLN bez depozytu w STS. ZOBACZ VIDEO:

Kod promocyjny w Betclic brzmi „KOD510„. Nowi gracze środków bonusów nie otrzymują tutaj od razu, a dopiero w sytuacji, gdy nie powiedzie się im kupon numer jeden.

Jaki bonus w STS, a jaki w Betclic?

Bukmacher Betclic pod uwagę bierze pierwszy kupon zagrany przez gracza. Jeżeli okaże się on przegrany, następuje zwrot do 500 złotych. Cashback jest w wysokości 100% wartości stawki!

Każda z opisanych premii zbiera w sieci całkiem dobre komentarze. Warto jednak mieć na uwadze, że tak naprawdę mówimy tutaj o dwóch zupełnie odmiennych prezentach.

Z jednej strony mamy kasę za samą rejestrację i depozyt, a z drugiej – spory jak na polskie warunki cashback. Każdy sam musi we własnym zakresie odpowiedzieć sobie na pytanie, czego bardziej potrzebuje.

Betclic legalny bukmacher
Betclic legalny bukmacher

Który bukmacher lepszy – Betclic czy STS?

Dla każdego najlepszy bukmacher to nieco inna definicja. Niektórzy wolą zgarniać coś od razu, a inni liczą na możliwość postawienia pierwszego kuponu z większym ryzykiem.

Mimo wszystko, STS oferuje wyższy bonus na start. Nie daje jednak kasy w przypadku przegranej, dlatego jego promocja powitalna nie jest koniecznie dla wszystkich najbardziej odpowiednia!

Gdybyśmy brali pod uwagę tylko popularność w naszym kraju, zdecydowanie wygrałby STS. Nie można jednak przecież tym nieco mniej znanym firmom dawać już na starcie niższych notowań. I chyba właśnie dlatego chcemy, by każdy z was sam wpadł na pomysł, gdzie obstawiać przez internet.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać mecze i nie tracić pieniędzy?
Następny artykułSTS Wojna, a do tego poker i bakarat online!
Nie mam ulubionego bukmachera. Cały czas łudzę się, że kiedyś powstanie taki idealny, który pod każdym względem będzie mi się podobał. Zobaczymy, czy kiedyś nadejdzie taki dzień :)