Wojna to bardzo popularna gra karciana, którą z pewnością kojarzy wielu typerów. Legalny bukmacher STS obecnie posiada w ofercie także poker i bakarat, a to wszystko zgodnie z przepisami!

STS Wojna, a do tego poker i bakarat online!
STS Wojna, a do tego poker i bakarat online!

STS karty na pieniądze

Granie w karty na prawdziwe pieniądze wielu nie kojarzy się zbyt pozytywnie, bo bardzo długo pisało się o tym, iż tego rodzaju gry nie są zgodne z prawem. I chociaż w samych przepisach nic się szczególnie nie zmieniło, STS znalazł an to sposób.

Obecnie granie legalne w karty na pieniądze dostępne jest dla wszystkich zarejestrowanych u bukmachera STS. Do korzystania z tej oferty potrzebne jest tylko darmowe konto, które można założyć w kilka chwil i to bez weryfikacji danych.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Poker online, bakarat, a także wojna to na ten moment trzy elementy karcianej oferty, jaką można znaleźć w STS. Bukmacher przez internet oferuje jedyną w swoim rodzaju grę, gdzie chodzi o to, by postawić na zwycięzcę pojedynku typer vs krupier.

STS bakarat, wojna i poker

Konto niezbędne do gry jest do założenia zupełnie za darmo na oficjalnej stronie bukmachera STS. Wypełnianie formularza rejestracyjnego to jedyna okazja do tego, by wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i tym samym zyskać dodatkowe 29 PLN jako bonus bez wpłaty!

gracze bardzo pozytywnie zareagowali na karty online w STS. Czy wkrótce czegoś podobnego można spodziewać się na konkurencyjnych stronach? Jak to mówią, pożyjemy, zobaczymy! 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.